ЗА ПЕРШИЙ МІСЯЦЬ 2019 РОКУ ВІД КОРУ ВАКЦИНУВАЛИСЯ ПОНАД 4000 ДІТЕЙ

Кількість житомирян, які вакцинуються від кору, щоденно зростає. Якщо в січні було вакциновано 460 дорослих, то вже на початку лютого зафіксовано 1812 вакцинованих осіб. Серед дітей з початку січня і до сьогоднішнього дня вже вакциновано 4252 дитини. Такі дані надає комунальне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради.

«Станом на 08.02.2019 р. всього зроблено 6524 щеплення від кору. Крім того, в січні 2019 року проведено 1303 вакцинації АКДП (проти кашлюку, дифтерії, правця) дітям у віці від двох до шести років, 227 вакцинацій АДП (дифтерія, правець) дітям, яким виповнилось 6 років, 206 вакцинацій АДП-М (дифтерія, правець) дітям, старшим за 6 років, 303 вакцинації АДП-М (дифтерія, правець) дорослому населенню», – повідомляє КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради.

Вакцинація проти кору, паротиту, краснухи, дифтерії та правця проводиться в усіх амбулаторіях комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради.

Імунізація є питанням національної безпеки, оскільки здоров’я українців — усіх разом і кожного зокрема — залежить від рівня охоплення щепленнями в країні.

Вакцинація проводиться безоплатно.

Для проведення вакцинації звертайтеся до свого сімейного лікаря або педіатра.

Проти кору, паротиту, краснухи дітям проводиться вакцинація згідно з Календарем профілактичних щеплень у 12 місяців та в 6 років.

Дітям, які були в контакті з хворим, проводиться вакцинація в наступних випадках:

якщо немає щеплення – у перші 3 доби після контакту вводиться одна доза вакцини. Якщо пройшло більше 72 годин, все одно потрібно провести вакцинацію КПК якомога раніше.

Якщо дитина має 1 щеплення, потрібно ввести другу дозу вакцини незалежно від віку, але не раніше, ніж через один місяць від попередньої дози КПК.

Якщо дитина має 2 щеплення, вона захищена і додаткової вакцинації проти кору не потребує.

Дорослим вакцинація проти кору, паротиту, краснухи проводиться:

за відсутності даних про вакцинальний статус;

дорослим з груп ризику — військовим, учасникам ООС, студентам, освітянам і медикам.

Проти дифтерії, правця дорослим після 16 років проводиться згідно з Календарем профілактичних щеплень кожні 10 років.

КП «ЦПМСД» забезпечений якісними ефективними безкоштовними вакцинами у стовідсотковому обсязі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Баннер
Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 67 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2020. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира