Місія громадської приймальні Бориславa Розенблата – допомога житомирянам

Понад чотири роки у Житомирі діє унікальна громадська приймальня народного депутата України Борислава Розенблата.

Кожного дня до кабінету 103, за адресою майдан С.П. Корольова 3/14, зі своїми проблемами йдуть люди, адже знають, що тут завжди нададуть безкоштовну юридичну допомогу.

«До моєї приймальні приходять люди з абсолютно різними питаннями. Звісно, є певні найпоширеніші проблеми, серед яких - отримання субсидій, перерахунок пенсій, встановлення газових лічильників, тарифи на опалення, дороговартісне лікування. Поряд із цим, є ряд індивідуальних звернень, на які юристи так само реагують та намагаються вирішити», - розповідає Борислав Розенблат.

За місяць до приймальні приходять від 150 до 200 людей. Для когось достатньо усної консультації, а на вирішення деяких питань юристи витрачають по кілька місяців чи навіть років.

«Близько року ми у суді відстоювали інтереси житомирської родини, яка 10 років тому взяла кредит на житло. Втім, різними шахрайськими методами право на цей кредит перейшли до третіх людей, які хотіли заволодіти насамперед квартирою, оскільки кредит вже був практично погашений. Нам вдалось в суді відстояти інтереси цієї сім’є та зберегти їхнє житло», - юрист громадської приймальні Володимир Красовський.

Також у суді юристи громадської приймальні Борислава Розенблата відстояли право мешканців житомирської багатоповерхівки на пільги.

«Є проблема з відшкодування пільг ОСББ на комунальні послуги. Ми перші підняли цю проблему і в суді вирішуємо це питання. Зокрема, днями апеляційний суд залишив в силі наш позов щодо незаконності дій відділом соцзахисту Богунської райради», - каже Володимир Красовський.

Юрист зауважує, що часто до них приходять житомиряни, які зневірилися, бо скрізь отримують відмову на свої звернення.

«До нас звертаються , коли усі відвертаються, коли ніхто не хоче братися за ту чи іншу справу. Наша місія - це допомога житомирянам. Ми працюємо вже більше чотирьох років. За цей час до нас звернулося близько 10 000 людей не лише з різних районів Житомирщини, але й з різних областей України. Оскільки наша приймальня є унікальною і інформація про неї швидко поширюється. Люди, які переступають поріг нашого кабінету різні, але до усіх ми шукаємо підхід та шукаємо шляхи вирішення їхніх проблем. Якось до нас приходив безхатько, якому потрібно було відновити паспорт і ми надали йому юридичну та матеріальну допомогу. І тепер він перебуває в міському Центрі обліку бездомних осіб, проходить курс лікування», - резюмує Володимир Красовський.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 141 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира