Фонд родини Розенблат впродовж року передає продукти харчування для підопічних терцентру

Турбота про людей похилого віку, одиноких, людей з інвалідністю – є одним з пріоритетних напрямків діяльності Фонду родини Розенблат. З часу свого заснування Фонду благодійники опікуються підопічними Житомирського міського територіального центру соціального обслуговування.

А рівно рік тому у Фонді родини Розенблат започаткували нову благочинну акцію, в рамках якої передають раз у місяць 24 ящики печива та 80 кг вершковго масла для приготування обідів підопічним терцентру.

«Вже багато років Фонд родини Розенблат та Борислав Розенблат особисто допомагає терцентру. За що ми щиро вдячні. Раніше він передав нам автомобіль, постійно дає кошти на гарячі обіди та якісну продукцію - масло, печиво. Ніколи не забуває про нас» - каже директор Житомирського міського територіального центру соціального обслуговування міської ради, Анатолій Сахневич.

Міський терцентр надає соціальні послуги тисячам житомирянам, серед яких: громадяни похилого віку, одинокі непрацездатні громадяни, інваліди, малозабезпечені та інші.

«Літні люди потребують особливої уваги та турботи і наш фонд ніколи не стоїть осторонь проблем цих людей, – каже засновник Фонду родини Розенблат, Борислав Розенблат. – Коли ми отримаємо звернення про потреби від терцентру, то завжди намагаємося оперативно відреагувати та владнати те чи інше питання. Часто ці люди й самі приходять за допомогою у Фонд. Комусь потрібні ліки, комусь - інвалідний візок чи матрац, а хтось потребує поради».

Загалом же за рік Фонд родини Розенблат передав для терцентру 960 кг масла та 2880 кілограмів печива, окрім цього, благодійники долучалися та реалізовували інші проекти, спрямовані на підтримку пенсіонерів та людей з інвалідністю.

«Турбуватися про людей старшого покоління, забезпечувати їх добробут – це обов’язок кожного», - переконані у Фонді родини Розенблат.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 117 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира