Вихованці КНЗ «Житомирська спеціальна школа-інтернат І-ІІІ ступенів №1» побували у Верховній Раді України

20 вихованців Комунального навчального закладу «Житомирська спеціальна школа-інтернат І-ІІІ ступенів №1» побували на екскурсії у Верховній Раді України. Захід для дітей організував народний депутат від Житомира Борислав Розенблат.

«Вихованці Житомирської спеціальної школи-інтернату побували у Верховній Раді України. Мені дуже приємно, що ці діти, попри все, мають бажання жити в Україні і змінювати її на краще! Радий, що поспілкувався з цими розумними дітьми, розповів їм про діяльність депутатів, відповів на цікаві запитання. Дякую цим учням, майбутньому нашої країни! Емоції - неймовірні!» - розповідає народний депутат України Борислав Розенблат.

26 квітня, під час екскурсії, діти побували у кулуарах Верховної Ради, сесійній залі та поспілкувалися із народним депутатом від Житомира Бориславом Розенблатом.

«26 квітня лишається в історії нашого життя, день неперевершених емоцій, день неймовірного позитиву, день сміху та позитивних вражень. Дякуємо Борислав Розенблат та вашим помічникам за мега позитив. Все було на найвищому рівні,» - написала Ольга Красько, вчитель математики КНЗ «Житомирська спеціальна школа-інтернат І-ІІІ ступенів №1» на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

«Цього разу до нас звернулися педагоги школи-інтернату, в рамках цікавого Всеукраїнського проекту профорієнтації учнів «Кар’єра зі школи», які захотіли показати діткам роботу Верховної Ради. Ми часто влаштовуємо такі екскурсії для школярів чи студентів», - розповіла Софія Павлова, помічник народного депутата України Борислава Розенблата.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 217 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2020. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира