Cто відсотків радості і задоволень

ТАКІ ЕМОЦІЇ ПОДАРУВАЛИ ЖИТОМИРЯНАМ і гостям міста компанія «Рудь», організовуючи Свято морозива

Перший день літа Житомир за доброю давньою традицією зустрічає гучним і яскравим святом для маленьких житомирян і їхніх батьків. От і цьогоріч на майдані Корольова вирувало гучне дитяче дійство, феєричне і веселе, яке дарував жителям міста виробник морозива №1 в Україні компанія "Рудь". Вітаючи учасників свята, президент компанії Петро Рудь зазначив: "Щороку прагнемо вдосконалювати програму Свята морозива. Нині пропонуємо велике різноманіття розваг, щоб найкраще відповідати гаслу "100% святково". Вірю, що кожен відвідувач незалежно від віку знайде щось собі до смаку, це стосується як морозива, так і розваг на святі. Ми вдячні кожному споживачеві за довіру. Обі¬цяю, що торгова марка "Рудь" й надалі працюватиме над тим, аби залишатися фаворитом наших маленьких та дорослих поціновувачів морозива".
І це справді так. Ізюминкою цьогорічного свята стала велика кількість локацій, невеличких і більших, гучних і тихих, де кожен міг знайти собі заняття до душі. Хтось разом з дорослими розучував сучасні танцювальні рухи під драйвову музику, хтось прагнув отримати першість у спортивних змаганнях, хтось майстрував книжкові закладинки і чарівні прикраси, а хтось розмальовував яскравими фарбами будиночок. Вхід на територію свята був вільний. Умовним квитком на атракціони була придбана пачка смачного морозива "Рудь". Про різні сорти солодкої ніжності нагадували аніматори в костюмах слоника Пустунчика, корівки Маняші, Їжака у шапці, які радо спілкувалися з маленькими відвідувачами свята.
З теплом до кожного - так визначають свою місію у компанії "Рудь". Соціально відповідальне, одне з найуспішніших в Україні підприємств, яке має поважний сертифікат "Визнання досконалості у Європі", окрім високих економічних показників і відмінної якості продукції, дбає й про те, аби міцнішала українська родина, аби патріотизм і любов до свого, рідного, гуртувало суспільство, робило його сильним і спрямованим на розвиток.
Беззаперечний лідер серед вітчизняних виробників морозива компанія "Рудь", продукція якої експортується у країни Євросоюзу, Азії і Америки, проведе солодке свято морозива у таких містах, як Луцьк, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ та інших.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наталія СІТЧЕНКО


Баннер
Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 97 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2020. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира