Нардеп Борислав Розенблат виграв суд у "бурштиновій справі" і подає позов проти його кривдників на 100 млн грн відшкодування

Сума позову – 100 мільйонів гривень. Після задоволення судом цього позову, ці гроші будуть перераховані до бюджету Житомира на ремонт міських доріг.

Минулої п'ятниці народний депутат України Борислав Розенблат оприлюднив у Житомирі представникам центральних і місцевих ЗМІ та громадських організацій сенсаційну резонансну заяву, яка за змістом є справжнім прецедентом в Україні. «Я, громадянин України Борислав Соломонович Розенблат, будучи головним фігурантом «бурштинової провокації», влаштованої агентами НАБУ, заявляю:

1. Дії агентів НАБУ по фабрикуванню справи проти мене та вчиненню провокації є незаконними. Тепер мої слова отримали юридичне підтвердження в суді. Два роки, як законослухняний громадянин, що сповідує принцип верховенства права в Україні, я відстоював свою правоту в судах! І добився правди. 28 вересня 2018 року Окружний адміністративний суд м. Києва задовольнив мій позов щодо визнання протиправним дій детективів НАБУ, а 12 червня 2019 року шостий Апеляційний адміністративний суд відхилив апеляційну скаргу НАБУ та ГПУ і залишив рішення Окружного адміністративного суду м. Києва в силі.

Я витримав два роки замовного чорного піару та бруду щодо мене, але довів, що в Україні можливо захистити свої права!

2. Та оскільки детективи НАБУ, готуючи та реалізуючи провокації щодо мене, свідомо маніпулювали фактами, спотворюючи мниму істину та дискредитуючи мене як громадянина та народного депутата, НАБУ та детективи агентства повинні за ці дії понести повну відповідальність. Тому вже зараз я готую позов проти Національного антикорупційного бюро України щодо відшкодування моральної та матеріальної шкоди, завданої мені протиправними діями детективів НАБУ.

Про те, що усі винні у дискредитації чесного імені Борислава Соломоновича Розенблата понесуть відповідальність у повній мірі, зазначив під час прес-конференції і його адвокат Володимир Красовський:

«Розповім про те, що ті дії, які вчинялися проти Борислава Соломоновича, вони вчинялися без реєстрації кримінального провадження. Навіть досвідчені судді, які читали відповідні документи, дивувалися, чому прокуратура не припинила ті незаконні дії. На сьогоднішній день, я вважаю, що претензійна позовна робота по відшкодуванню збитків, а відповідно за волею нашого клієнта уся сума буде направлена на розвиток м. Житомира, покарає таких нечесних представників правоохоронних органів і буде застереженням для інших, щоб не вчинялося більше таких протиправних дій! Щоб кожен з вас був захищений і знав, що право можна відстояти і воно буде захищено судом».

Борислав Розенблат наголошує, що, на жаль, багато людей повірили цій «справі», головна мета якої – припинити процес легалізації незаконного явища, знищити репутацію народного депутата та його досягнення у політичній діяльності.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На прес-конференції побував І. ГРИЦЕНКО

 

Баннер
Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 143 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2020. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира