Завдяки нардепу Бориславу Розенблату Житомир став спортивнішим ще на 1300 кв. м!

Дуже пощастило дітям із Житомира. Минулої суботи на вулиці Вітрука, 31 з'явився черговий фізкультурно-спортивний майданчик. Тут відбулася презентація великого футбольного поля зі штучним покриттям та окремої зони зі спортивними знаряддями для занять фізичними вправами. Дуже задоволені цим батьки та дідусі, які привели на це спортивне свято своїх дітей та онуків. А ще більше раділи самі діти. І це було написано на їхніх щасливих обличчях.

А подарував їм таке щастя народний депутат України Борислав Розенблат, який ще минулого року взявся за втілення амбітного проекту - побудувати до кінця року в обласному центрі десять великих спортивних майданчиків. Цього разу Житомир завдяки даному майданчику став, як повідомив ведучий приємних подій в м. Житомирі Віталій Ковтушенко, спортивнішим ще на 1300 кв. м. А розпочалася презентація омріяних спортивних майданчиків з першого в місті інклюзивного майданчика по вул. Київській, 13, де можуть займатися фізичною культурою та спортом також люди з інвалідністю. Зараз на тому майданчику з ранку і допізна займається чимало задоволених відвідувачів.

- Переконаний, що і цей спортмайданчик не пустуватиме, - зазначив Борислав Соломонович Розенблат, - адже запит на нього дуже великий, і діти не могли дочекатися, коли його запустять. Ви - наше майбутнє, тому ми сьогодні й інвестуємо в розвиток фізичної культури та у ваше здоров'я. Щоб у нас з вами було яскраве щасливе майбутнє! І це один з пріоритетів моєї депутатської діяльності. І ми зробимо все для того, щоб разом з вами, шановні дорослі, робити життя ваших дітей та онуків ще кращим!

Потім хлопці і дівчата з команди "Street Workouf Житомир" під захоплюючі оплески присутніх показали на спортивних знаряддях вміння володіти своїм загартованим у тренуваннях тілом. Після цього відбулася презентація футбольного поля, в якому право першого удару надали народному депутату. І Борислав Розенблат не схибив, коли з центру поля точно забив м'яч у лівий кут воріт. Юні футбо¬лісти з житомирського спортивного клубу "Олімпієць" оцінили цей професійний удар.

А ось їхні тренери та батьки високо оцінили і депутатську діяльність Борислава Розенблата. Старший тренер СК "Олімпієць" Олександр Ульченко переконаний, що поява нових спортивних майданчиків у різних районах міста підніме спортивну культуру Житомира на ще вищий рівень. "Я пишаюся тим, що спорт вертається у двори, - сказав Олександр Вікторович, - і дякую Бориславу Розенблату за те, що він узявся за таку благородну справу. Це чудове штучне покриття стане трампліном для майбутніх зірок футболу. Наша країна має бути сильною і здоровою!".

"Від імені усіх батьків та батьківського комітету нашого спортивного клубу "Олімпієць", - наголосив Олег Красуцький, - я дякую нардепу Розенблату, і зазначу, що він створює в нашому місті не просто ігрові майданчики, а справжні майданчики для здоров'я та подальших успіхів наших дітей!".

А завершилося чудове спортивне свято того дня на Вітрука, 31 красивою грою наймолодших футболістів - вихованців клубу "Олімпієць". Приємно було спостерігати і за тим, як радіє щастю дітей і сам Борислав Розенблат. До речі, за його словами, уже найближчим часом на Вітрука презентуватимуть ще один великий спортивний майданчик, а потім найближчі подібні свята відбуватимуться на вул. Бориса Тена, 102, Покровській, 156, Героїв Десантників, 12 та інших.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На презентації побував І. СТЕПКО

 

 

Баннер
Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 143 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2020. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира