У парку "Крошенський" житомиряни іграми, змаганнями і розвагами зустріли свято Івана Купала

Поблизу багатоповерхівок, майже на околиці Житомира - в районі Крошні - до свята Івана Купала 6 липня було організовано справжнє родинне свято. Головні локації були розташовані у парку «Крошенський». На його території вже четвертий рік поспіль для усіх крошенців, жителів міста та прилеглих до Житомира сіл відбувається яскраве купальське видовище.

Цього року родинні конкурси і забави проходили як на землі, так і на воді. Катання на катамаранах, квести та жартівливі конкурси веселили не лише малечу, а й дорослих, які активно долучалися до усіх ініціатив організаторів. Тут були витримані всі купальські атрибути – від пісень, до пускання на воду плетених вінків.

Юрій Панасюк – голова Житомирської міської спілки ветеранів афганської війни, бойовий побратим народного депутата України Віктор Развадовський вручив усім переможцям та учасникам конкурсів подарунки.

- Понад 200 афганців проживають у мікрорайоні Крошня. Ми дружні і ніколи не забуваємо один про одного. Тому я сьогодні тут. Ми, афганці, підтримуємо Віктора Развадовського у таких заходах. Бо мирне радісне дитинство необхідне кожній дитині. І, насправді, це так просто подарувати свято дітям. А дорослим, водночас, відпочинок від роботи, - сказав під час святкування Юрій Панасюк.

Малеча, окрім участі у змаганнях, радісно проводила час на одному із десятків новеньких дитячих майданчиків, який цьогоріч за підтримки народного обранця Віктора Развадовського встановили у крошенському парку. До слова, подібні майданчики встановлені на подвір’ях більшості багатоповерхівок на Крошні.

Постійну підтримку свого народного депутата, як зауважив керівник приватного підприємства «ВЖРЕП №4» Володимир Тичина, тут відчувають і дитячі садочки мікрорайону та творчі колективи, оскільки Віктор Развадовський постійно дбає про жителів Крошні.

- Справи благоустрою у цій частині обласного центру значно покращилися завдяки системній співпраці та діалогу жителів Крошні, народного депутата України та працівників ПП «ВЖРЕП №4». І усі ми повинні зробити усе від нас залежне, аби так було і надалі, - наголосив Володимир Тичина.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оксана КРОПИВНИЦЬКА

 

Баннер
Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 147 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2020. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира