ПРЕЗИДЕНТ В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ В ОЛЕВСЬКУ: НОВИЙ ГОЛОВА ОДА , НАРАДА З НЕЗАКОННОГО ВИДОБУТКУ БУРШТИНУ , АУДИТ ЛІСГОСПІВ ОБЛАСТІ ТА КАДРОВІ ЗВІЛЬНЕННЯ

Візит президента України Володимира Зеленського на Житомирщину 12 серпня розпочався з представлення нового голови Житомирської обласної адміністрації Віталія Бунечка.

Новопризначений голова ОДА пообіцяв бути відкритим до громади та бізнесу.

«Я бачу, що Житомирщину будемо розвивати далі, закінчимо процес децентралізації. Робота Житомирської обласної адміністрації буде побудована виключно на відкритих принципах, публічних принципах. Ми відійдемо від бюрократії та покладемо край корупції. Ми чекаємо інвесторів на Житомирщині, як на іноземних, так і на наших, ми надамо їм найбільші преференції» ‎, - обіцяє Віталій Бунечко.

У рамках візиту до Житомирської області Володимир Зеленський взяв участь у нараді з незаконного видобутку бурштину, повідомив Житомир.info

«Вважаю, що ця проблема набула масштабу України, екологічного лиха. Дійсно, тисячі гектарів лісових земель перетворені на пустелі. Ми сьогодні облетіли це і все бачили. Ми розуміємо, що люди полюють на бурштин. Це реально війна з державою кримінальних авторитетів, які прикривалися поліцією, Службою безпеки України і прокуратурою»‎, - наголосив президент.

Заслухавши звіт начальника Нацполіції Сергія Князєва, Зеленський ініціював кілька кадрових змін одразу в декількох областях. За словами заступника Керівника Офісу Президента України Олексія Гончарука, зробити «чистку» в правоохоронних органах треба було ще кілька років тому.

«Правоохоронні органи, СБУ, поліція… я взагалі вважаю, що немає жодної підстави зберігати людей на цих посадах у районах, в яких незаконно видобувався бурштин»‎, - сказав Олексій Гончарук.

Володимир Зеленський розпорядився звільнити керівників двох райвідділів поліції та голову СБУ, а також наполіг, аби начальник обласного управління лісового господарства написав заяву.

 

 

Баннер
Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 168 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2020. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира