У ЖИТОМИРІ У ДВОХ ПАЦІЄНТОК З ПНЕВМОНІЄЮ ТЕСТ ПІДТВЕРДИВ КОРОНАВІРУС

Про це 24 березня розповіли на брифінгу в Житомирській ОДА, повідомив Житомир.info.

«На жаль, два позитивні результати, які виявили експрес-тести. Ці хворі зараз у другій міській лікарні Житомира, вони будуть переміщені в першу лікарню. І після лабораторних досліджень ми вже зможемо точно знати результат», - розповів голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

«Дійсно, сьогодні експрес-тести показали два позитивних результати. Зараз проводитиметься службова перевірка у лікарні №2. В даний час проводиться ще два тести, є люди які контактували з цими особами і по ним також будуть проведені експрес-тести. Тож кажуть, що експрес-тести не працюють – вони працюють», - розповів мер Житомира Сергій Сухомлин.

За його словами, обидві жінки, в яких тест показав позитивний результат, не були за кордоном.

«Вони не були за кордоном. Жінка, 1961 року народження, а також медсестра, якій 66 років», - уточнив мер Житомира.

«Медсестра у відділенні одного з підрозділів другої міської лікарні, в якому була на лікуванні пацієнтка з підтвердженим тестом», - уточнив начальник управління охорони здоров’я ОДА Микола Суслик.

Щодо перевірки контактних осіб, мер Житомира зазначив, що інформація по результатам тестів з’явилась нещодавно, тож саме почали встановлювати коло контактних осіб інфікованих.

«Буде проводитися робота по встановленню контактних осіб. Але оскільки людина не була за кордоном, то ми розуміємо, що інфікування відбулося тут, в нас. Треба відслідкувати джерело зараження», - розповів мер Житомира.

«Ми переживаємо, що медсестра могла контактувати з іншим медперсоналом та пацієнтами. Ми розуміємо, що контактність під час денного стаціонару дуже висока. Ми розуміємо, що ця людина добиралася до лікарні, їхала з лікарні. Ми будемо зараз встановлювати вид транспорту. Але будемо мати надію, давайте дочекаємось лабораторних аналізів», - розповів Віталій Бунечко.

Тобто, всього у Житомирі троє хворих на коронавірус (враховуючи першого пацієнта)», – написав Міський голова на сторінці у Фейсбук.

Крім того, на Житомирщині ще у двох молодих хлопців 17 і 22 років підозрюють коронавірусну інфекцію.

Один пацієнт з Хорошівського району, інший – з Бердичева.

Про це повідомив начальник управління охорони здоров’я ОДА Микола Суслик.

«У Хорошівському районі госпіталізували пацієнта 22 років, який мав контакти з громадянами, що приїхали з-за кордону. Зараз направили тест у лабораторний центр для кінцевого аналізу.

Напередодні екстрена медична допомога доповіла, що у Бердичеві поступає пацієнт 17 років, студент, який контактував зі студентами-іноземцями. Зараз робимо експрес-тест і направляємо мазок у лабораторний центр» – розповів Микола Суслик.

Баннер
Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 91 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2020. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира