Житомирська лікарня №2 зупиняє госпіталізацію пацієнтів через спалах COVID-19 серед медпрацівників

У Житомирській міській лікарні №2 зафіксували спалах коронавірусу – 16 хворих. Серед них 5 завідувачів відділень та особа з керівного складу медзакладу. Про це зранку, 5 травня, повідомив міський голова Сергій Сухомлин, інформує Журнал Житомира.

"Інформую по ситуації в Лікарні №2. Впродовж минулого тижня її працівників протестували на COVID-19 методом ПЛР. Виявили 16 хворих, з-поміж яких 5 завідувачів відділень та особа з керівного складу медзакладу. Всі вони зараз знаходяться на самоізоляції, лікуються амбулаторно. Особи, з якими контактували хворі, встановлені", – сказав мер Житомира.

Також стало відомо, що лікарня тимчасово призупинила прийом пацієнтів у стаціонарні відділення.

"Тих (пацієнтів, - ред.), що перебувають на завершальному етапі лікування, переводимо на амбулаторне доліковування. Пацієнтів, які за станом здоров'я не можуть лікуватися амбулаторно, залишаємо у закладі", – додав міський голова.

Відновлювати діяльність стаціонару планують після проведення повної дезінфекції приміщень та ПЛР тестування працівників не раніше, ніж за два тижні.

Наразі епідеміологи встановлюють шляхи зараження медперсоналу, адже житомирська лікарня №2 з 9 квітня не приймає пацієнтів з ГРВІ та підозрою на пневмонію.

Всього у Житомирській області коронавірус діагностували у 112 медичних працівників. У 5 підтвердили хворобу за останню добу.

Про це 5 травня під час брифінгу в Житомирській ОДА розповіла заступниця голови ОДА Наталія Остапченко, повідомляє Житомир.info.

«Медичних працівників, уражених коронавірусом в нас 112. За останню добу підтвердилось ще 5. У Коростені 26 медиків хворих», – зазначила Наталія Остапченко.

Начальник управління охорони здоров’я Миколда Суслик уточнив, що за останню добу в Коростені захворіли 4 медпрацівника, а в Бердичеві один. Загальних стан –задовільний.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 449 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира