У Житомирі відкрився перший стаціонарний реабілітаційний центр

Центр догляду та реабілітації пацієнтів із захворюваннями центральної нервової системи починає працювати у Житомирі.
Однією з унікальних послуг Центру і його безперечна перевага – можливість цілодобового перебування пацієнта із супутнім медичним доглядом та триразовим харчуванням.

Центр догляду та реабілітації спеціалізується на:
- догляді за літніми людьми,
- реабілітації захворювань центральної  нервової системи,
- нейрореабілітації після інсульту та черепно-мозкових травм,
- реабілітація після спортивних травм.

«Це ті пацієнти, які не можуть ходити, самі себе обслуговувати після перенесених травм та інсультів. А також люди, які перенесли травми хребта та великих суглобів. Фактично нашими пацієнтами є люди, які потребують кваліфікованої стаціонарної допомоги неврологів та реабілітологів. Нам вдалося зібрати мультифункціональну команду з неврологів, реабілітологів, ерготерапевта, кінезіотерапевта, логопеда та інший спеціально навчений медичний персонал», - зазначає Сергій Дацкевич, лікар невролог та один із засновників Центру.
Центр готовий приймати пацієнтів з усієї Житомирської області та забезпечити якісну реабілітацію та догляд. На відміну від лікарні пацієнти забезпечені персональною увагою, комфортною санаторною обстановкою та якісним харчуванням, що входить у вартість перебування.
Для пацієнтів у післяінсультному стані, після черепно-мозкових травм різної тяжкості це високі шанси на якісне життя після отриманої реабілітації.

Центр знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Комерційна 2, додаткова інформація за телефонами: 067 999 70 03, 0800 339 596.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 177 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира