Під час бойових дій військовим платять по три тисячі на добу, – Міноборони

Військовослужбовцю, який бере безпосередню участь у бойових діях, за добу держава виплачує три тисячі гривень.

Небойовий день оплачується у розмірі однієї тисячі гривень. Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр, інформує «Укрінформ».

«З початку війни, з 24 лютого, було збільшено грошове забезпечення для всіх військовослужбовців на 30 тис. грн на місяць у випадку, якщо немає боїв. І з розрахунку 100 тисяч за місяць військовослужбовцю, який безпосередньо бере участь у боях. Якщо поділити на дні, тут іде розрахунок, що небойовий день, але під час війни, для військовослужбовців – це тисяча гривень. Якщо ми говоримо про день, коли йдуть бої, то це 3 тисячі гривень на день», – поінформувала Маляр.

Вона пояснила, що дані про кількість бойових днів конкретного військовослужбовця отримуються від підрозділів ЗСУ. Міністерство оборони перераховує ці гроші на війська, і вони безпосередньо розраховуються з військовослужбовцями.

«Станом на 10 травня міністерство перерахувало 34,5 млрд грн, і це грошове забезпечення і доплати з розрахунку 30 тисяч грн на місяць. Далі ми плануємо вже до 20 травня сплатити ще 34 млрд грн на війська, і це вже будуть виплати бойові й інші виплати», – повідомила заступниця міністра 11 травня.

Маляр також наголосила, що непорозуміння щодо оплати військовослужбовцям, які фіксувались у перший місяць війни, були ретельно вивчені та вирішені. Їх причиною були неналежне оформлення документів або проблеми з підрахунком та доказами.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 412 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира