За 100 днів повномасштабної війни - близько 100 ракетних ударів по Житомирщині

За 100 днів повномасштабної війни РФ проти України російська армія завдала по громадам області близько сотні ракетних ударів.

Як наслідок, ушкоджень зазнали дві тисячі 600 об’єктів цивільної, промислової та військової інфраструктури.

Однією з перших постраждала Овруцька громада. Третього червня на брифінгу під час візиту в Овруч обласного керівництва Овруцький міський голова Іван Коруд розповів, що наразі в громаді чекають на фахівців, котрі проведуть технічне обстеження пошкоджених будівель , повідомляє suspilne.media.

"По Овруцькій громаді ворог наніс авіаудари практично одразу. На території громади є пошкодження будинків в населених пунктах і безпосередньо у самому Овручі. За приблизними підрахунками це більше 150 мільйонів гривень. Ці будинки, які ви бачите, повністю, або майже повністю зруйновані. На тепер вже подані документи до обласної державної адміністрації. Я думаю, що буде комісія і відповідні фахівці, які проведуть технічне обстеження даних будівель, щоб оформити технічну документацію для відновлення цих будинків", – сказав Іван Коруд.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 418 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира