«Житомиргаз» встановив 20 ШГРП виробництва RGC Production

Впродовж 2022 року газовики продовжують замінувати застаріле газорегулююче обладнання. Наразі вже встановили 20 сучасних шафових газорегуляторних пункти (ШГРП). Обладнання виготовлене з використанням інноваційних європейських технологій та комплектуючих на власних виробничих потужностях RGC Production.

ШГРП призначені для зниження і підтримки тиску газу на заданому рівні, очищують газ та захищають газові прилади споживачів від різких коливань тиску в мережі. Саме тому якість і належна робота такого обладнання мають велике значення для безпечної та безаварійної доставки природного газу споживачам.

Спеціалісти регіональної газової компанії давно відмовилися від радянських та російських технологій в газорозподілі та тримають курс на євроінтеграцію. Завдяки використанню сучасного газорозподільного обладнання виробництва заводу RGC Production та співпраці з провідними європейськими партнерами «Житомиргаз» успішно оновлює газові мережі на території ліцензійної діяльності навіть під час війни.

Початок повномасштабної війни в Україні підтвердив правильність стратегії РГК на розвиток виробництва власного газового обладнання з використанням провідних європейських технологій. Партнерські відносини з іноземними виробниками, власні логістичні маршрути і хаби дали можливість швидко відновлювати газопостачання, проводити ремонти та модернізацію мереж і газового обладнання в умовах воєнного часу.

Працюємо разом для підтримки економіки Житомирщини та перемоги над ворогом!

 

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 380 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира