Житомиргаз нагадує про зручні способи передачі показників лічильника газу

АТ “Житомиргаз” нагадує про необхідність передати показники приладу обліку газу. Споживачі мають зафіксувати дані станом на 1 число та передати до 5-го. Існує декілька способів передати показання лічильника газу:

Мобільний додаток 104ua.

Тут все просто: скачуємо додаток, реєструємося і фотографуємо лічильник. Ці світлини обробляються штучним інтелектом. Що це означає? Що обробку фото здійснюватиме штучний інтелект. Він зі 100% гарантією розпізнає показники лічильника. Дані передаються із зазначенням дати та часу. Перевірка фото може тривати від однієї до декількох хвилин. За бажанням клієнт може відстежувати статус обробки, оновлюючи дані екрана. Закачати додаток можна з AppStore та Google Play.

Чат-боти 7104ua у Viber та Telegram.

Контекстне меню чат-ботів підкаже, як саме передати показники. Або ж запустіть базовий додаток "Камера" на вашому смартфоні, наведіть на QR-код, що додано нижче. На екрані вашого ґаджета з'явиться посилання, яке перенаправить вас у Viber-бот. Viber-бот також дозволяє додати фото вашого лічильника з актуальними показниками, що особливо спрощує процедуру передачі показників, а також підтверджує їх коректність. Також функція фотофіксації є і у Telegram-боті 7104ua. У мобільному додатку та чат-ботах також є й інші функції, як, наприклад, сплата за послугу розподілу газу онлайн. А ще можна обслуговувати декілька особових рахунків одночасно.

Особистий кабінет на сайті 104.ua: https://ok.104.ua/ua/

Щоб передати показники в особистому кабінеті, необхідно спочатку увійти в свій акаунт, ввівши логін та пароль. Потім потрібно перейти на вкладку «Передати показники» та внести актуальні дані, підтвердивши їх.

Також щоденно з 8:00 до 20:00 ви можете передати показники за телефонами контакт-центру компанії (0412) 55-80-04, (067) 33-38-104.

Для довідки: вже більше року споживачам газу доступний пристрій дистанційної передачі даних 104.UA Smart, який передасть показники вашого газового лічильника за вас. Він накопичує та зберігає дані показників обсягу спожитого газу, змін конфігурації та аварійних ситуацій. Більше про пристрій дистанційної передачі даних 104.UA Smart можна дізнатися на сайті market.104.ua або у персонального менеджера 104.ua Клієнський простір.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 427 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира