ТАРИФ НА ТЕПЛО ДЛЯ ЖИТОМИРЯН НЕ ЗМІНЮЄТЬСЯ

Виконавчий комітет Житомирської міської ради затвердив нові тарифи на тепло, але ціна для населення залишиться на рівні минулого опалювального сезону – 1811 гривень за гігакалорію.

«Тариф для населення у нас залишається незмінним – 1811 гривень за гігакалорію, але ми повинні для формування різниці в тарифах показати, яку ж вартість буде мати на даний час тариф для населення. У нас був діючий, але не застосований тариф 2037 грн, а на даний час – 2122 грн», - сказав директор КП «Житомиртеплокомуненерго» Дмитро Рогожин.

«Ми просто фіксуємо (економічно обґрунтований тариф), щоб отримати від держави різницю. До кінця року різниця в тарифах буде становити 310 мільйонів, поки що ми нічого не отримали», - зазначив мер Житомира Сергій Сухомлин.

Директор "Теплокомуненерго" зауважив, що в інших містах України середній тариф для населення не 1811 грн, як уЖитомирі, а 2300 грн, у деяких містах він доходить до 3 тис.грн.

Щодо тарифів для бюджетних установ, то, за словами Дмитра Рогожина, вони залишаються майже на попередньому рівні, коригування проходить «лише в сумі вартості амортизаційних відрахувань і заробітної плати, яка підвищилася». Загалом тариф підвищиться на 6,6-6,9%.

Для інших споживачів, тобто для бізнесу, тариф навіть знизиться через зменшення вартості газу на цей опалювальний сезон.

«Базовий тариф зменшується на 43-44%, це дуже вагомий внесок для бізнесу, але треба врахувати коливання ринкової вартості газу. На жаль, ми не знаємо, яка ця вартість буде, вона залежить не від України, а від ринкової біржової вартості. Тобто такі тарифи у нас будуть діяти на початок опалювального сезону», - пояснив директор КП «Житомиртеплокомуненерго».

 

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 367 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира