В Овручі відкрили новий простір психосоціальної підтримки «Дбаю про себе»

27 березня в межах робочої поїздки до м. Овруч перша заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Остапченко взяла участь у відкритті нового простору психосоціальної підтримки «Дбаю про себе». Також участь у заході взяла радниця начальника Житомирської ОВА з гуманітарних питань і ментального здоров’я Ірина Гладка.

Як зазначила Наталія Остапченко, новий простір стане гарним доповненням до низки заходів з підтримки ментального здоров’я, які вже реалізуються в рамках Програми Олени Зеленської «Ти як?». Простір надаватиме консультації як дорослим, так і дітям на безоплатній основі. Зараз є великий попит на психологічні консультації серед місцевих жителів. Найбільше потребують допомоги переселенці, які через війну переживають стреси та тривоги.

Також в Овручі створена окрема група для консультацій членів родин військовослужбовців. Такий простір — третій в Україні та перший на Житомирщині. Загалом у проєкті беруть участь 16 громад із восьми областей нашої Держави.

«Питання ментального здоров’я дуже важливе, тому потрібно розвивати його. Воно є запорукою нашої стійкості до складних викликів сьогодення та добробуту у майбутньому. Працюємо в цьому напрямку далі», — підкреслила Наталія Остапченко.

 

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 599 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира