Віталій Бунечко відзначив срібного призера Юнацьких Олімпійських зимових ігор з Житомирщини

11 квітня, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко вручив сертифікати на 25 тисяч гривень разом з комплектами нової олімпійської форми срібному призеру Юнацьких Олімпійських зимових ігор Ярославу Лавренюку та його тренеру-батьку Сергію.

“Попри повномасштабну війну наші спортсмени продовжують наполегливо тренуватися та одержувати історичні перемоги, прославляючи Житомирщину та Україну на міжнародних спортивних аренах та нагадують усьому світу про війну та нашу боротьбу проти російського терору” — підкреслив Віталій Бунечко.

Юний скелетоніст з Житомирщини здобув першу медаль з цього виду спорту для України. Такі перемоги надихають юне покоління займатися спортом, зокрема й скелетоном та іншими зимовими дисциплінами.

“Бажаю досягати нових вершин, щоб прапор України частіше переможно підіймався над п’єдесталом. Сподіваюся, що скоро ми будемо вболівати за Ярослава на дорослих Зимових Олімпійських іграх”, — підсумував начальник ОВА.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 622 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира