У Житомирському ліцеї № 5 відбувся День цивільного захисту під гаслом «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Участь у заході взяли рятувальники, представники газової служби, патрульної поліції, кінологи, а також волонтери Товариства Червоного Хреста України. А сам захід проходив у формі навчальної гри, що допомогло школярам краще засвоїти матеріал.

Школярам надали можливість спробувати себе у ролях рятувальників, поліцейських та навчитися надавати домедичну допомогу. Діти також мали змогу сісти в спецтехніку, приміряти спецодяг вогнеборців та пограти з водяним струменем з пожежного рукава.

Окрім того, треновані собаки демонстрували свої навички у затриманні умовних злочинців, пошуку вибухівки та подоланні перешкод.

У Мобільному класі з мінної безпеки лекторка-рятувальниця ознайомила учнів з видами боєприпасів та алгоритмом дій при їх виявленні, акцентувавши на потенційно небезпечних територіях.

Представники газової служби продемонстрували методи виявлення газових витоків. Найбільший інтерес в учнів викликали вправи з ліквідації умовної пожежі, де діти навчилися гасити вогонь з використанням порошкового вогнегасника.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 349 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира