Сергій Сухомлин: Якщо не зменшити використання електроенергії у пікові години, буде відключено майже усе місто

Після нічних обстрілів енергетичної інфраструктури України у Житомирі можлива надзвичайна ситуація із відключенням електроенергії, якщо не забезпечити економію у пікові години.

Про це  на сторінці в мережі Facebook повідомив міський голова Житомира Сергій Сухомлин.

За його словами, після нічної атаки армією РФ країну чекає дефіцит електроенергії у пікові години.

"О другій годині провели штаб для подолання надзвичайної ситуації, яка можлива навіть сьогодні у місті Житомирі. Після нічного удару по енергетичній інфраструктурі України, швидше за все, ввечері в пік буде великий дефіцит електроенергії. Укренерго робить все можливе, щоб все якнайшвидше відновити. Звертаюся до населення — маємо забезпечити економію електроенергії", — сказав міський голова.

Де чекати обмежень

Транспорт

"Поки що не йдеться про припинення роботи електротранспорту, але можливо буде критичний дефіцит і енергосистема не витримає, то в цей часовий проміжок із 18 до 22 години і зранку з 8 до 11 години, можливо, і не буде працювати електротранспорт", — сказав Сергій Сухомлин.

Освітлення

Освітлення буде вмикатися після 22 години. Водіїв застерігають бути обережними, бо не всі світлофори у обладнані автономним живленням на сьогодні.

Водопостачання

Слід зробити запаси води завчасно, оскільки насоси на генераторах можуть забезпечувати обмежений тиск води і на верхніх поверхах її не буде.

Підприємства, лікарні та освітні заклади

Додатково на сторінці Житомирської міськради поінформували, що лікарні, поліклініки, обʼєкти критичної інфраструктури, садочки та ліцеї мають генератори. У разі потреби — буде здійснено автоматичне перепідключення. Запаси води є.

Зазначається, що про зміни у графіку роботи освітніх закладів не йдеться.

Пункти Незламності готові до роботи у разі потреби (для підзарядки ґаджетів).

Міський голова сказав, що увечері 8 травня необхідно обов'язково зменшити використання електроенергії, тоді Житомир може обійтися і без відключень.

"Прохання до всіх максимально зменшити використання електроенергії особливо сьогодні з 18 до 22 години. Зараз будемо працювати з промисловими підприємствами, якщо зменшимо, можливо пройдемо пік без відключень, якщо ні — буде відключено майже усе місто", — сказав мер Житомира.

 

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 302 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира