Відбулася нарада щодо оборони кордону з білоруссю

Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко спільно зі своїм заступником з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександром Федьком, провів нараду з представниками військового командування на чолі з бригадним генералом Володимиром Шведюком, командирами підрозділів, що виконують завдання з оборони кордону та керівниками громад.


Під час наради обговорили актуальні питання взаємодії, підтримки та забезпечення Сил Оборони України.

«Наші хлопці та дівчата щоденно несуть службу на кордоні з Білоруссю, і саме вони є одним із важливих чинників того, що ворог не наважується атакувати Україну з північного напрямку», — зазначив Віталій Бунечко.

Також він наголосив на важливості продовження забезпечення всім необхідним наших військових, які виконують поставлені завдання командування.

«Громади Житомирщини від початку повномасштабного вторгнення вже неодноразово демонстрували відповідальну позицію та 100% залученість до процесу посилення обороноздатності кордону. Маємо працювати так само і надалі!», — підкреслив очільник області.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 515 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира