Сім команд з Житомирщини вирушили до Києва на V етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Сім команд юних спортсменів і спортсменок з Житомирської області вирушили до Києва, щоб взяти участь у V етапі змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнських шкільних ліг». Це важлива подія об’єднує молодь з усіх куточків України, надаючи їм можливість продемонструвати свої таланти та досягнення на спортивних майданчиках у п’яти видах спорту: баскетболі, волейболі, футзалі, спортивному орієнтуванні та черліденгу.

Житомирський регіон представлятимуть команди:

- Волейбол (хлопці) – команда Овруцького ліцею імені А. Малишка.

- Волейбол (дівчата) – команда ліцею №27 м. Житомир.

- Баскетбол (хлопці) – команда ліцею №3 м. Житомир.

- Баскетбол (дівчата) – команда ліцею №21 м. Житомир.

- Футзал – команда ліцею №2 м. Коростень.

- Черліденг – команда Звягельського ліцею №11.

- Спортивне орієнтування – команда Коростишівського ліцею №5.

Віталій Бунечко, який разом з юними спортсменами Житомирщини взяли участь в урочистому відкритті фінального етапу Всеукраїнських змагань шкільних ліг "Пліч-о-пліч" зазначив, що кожен з них вже є переможцем, адже вони стали першими у нечуваній конкуренції попередніх чотирьох етапів змагань шкільних ліг.

"Впевнений, що наші хлопці та дівчата продемонструють не лише свої спортивні здібності, але й незламний характер та прагнення перемагати незважаючи ні нащо. Вся Житомирщина буде вболівати за вас у фінальних змаганнях «Всеукраїнських шкільних ліг»! Бажаємо вам удачі та Перемоги!", - наголосив очільник ОВА.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 333 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира