Житомирська військова частина внутрішніх військ відзначає 21-річницю з дня створення

Військова частина 3047 внутрішніх військ МВС України, що дислокується у Житомирі, відзначає 21-річницю з дня створення. Напередодні свята військовослужбовці зустрічали численних гостей, що прибули на урочистості, аби привітати воїнів правопорядку.

На території частини військовослужбовці радо зустрічали шановних гостей – головного міліціонера області генерал-майора міліції Анатолія Лазарева, членів колегії УМВС, керівників окремих підрозділів обласної міліції, а також представників місцевого самоврядування.

Докладніше про історію та сьогодення частини присутнім розповів командир військової частини Микола Ташкевич. Зокрема, він зазначив, що житомирська військова частина 3047, сформована у 1992 році, вважається однією з кращих в системі внутрішніх військ МВС України. Сьогодні внутрішні війська займаються в основному забезпеченням громадського порядку, охороною державних об’єктів та об'єктів військово-промислового комплексу, супроводженням спеціальних вантажів, конвоюванням засуджених, а також охороною підсудних у судових залах. Нині у внутрішніх військах Житомира налічується понад 250 військовослужбовців, серед них є й ті, хто проходить строкову службу, і за контрактом.
– Авторитет воїнів правопорядку помітно зростає, - зауважив у своєму зверненні до присутніх начальник УМВС України в Житомирській області генерал-майор міліції Анатолій Лазарев. - Адже сюди приходять хлопці розумні й дисципліновані, котрим притаманні такі особисті якості, як сміливість і рішучість. Готовність в будь-яких обставинах стати на захист закону та безпеки громадян у всі часи була найважливішою характеристикою військ правопорядку. Тому вся система підготовки, весь уклад життя пов'язані з необхідністю оперативно реагувати на будь-які правопорушення.

Від керівництва УМВС очільник обласного Управління вручив військовій частині цінні подарунки, які стануть в нагоді у повсякденній діяльності.

На святкову зустріч зі щирими привітаннями прибули заступник голови обласної ради Михайло Чигир, керуючий справами житомирського міськвиконкому Петро Кудряшов, а також представники інших правоохоронних структур. Воїни правопорядку, згідно зі святковими наказами, були нагороджені цінними подарунками, почесними грамотами, грошовими преміями.

Отож, зі святом вас, воїни правопорядку! Миру вам, щастя, добра й злагоди. Нехай усі світлі барви життя, мужність і відвага, даровані долею, будуть постійними складовими вашої напруженої служби державі.


СЗГ УМВС України
в Житомирській області

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 239 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира