Подробиці екологічної аварії на Житомирщині

7 березня до територіального управління МНС у Житомирській області від Державної екологічної інспекції у Житомирській області надійшло повідомлення, що 4 березня поблизу с. Вороневе Коростенського району, на березі р. Уж місцевими рибалками виявлено велику кількість загиблої риби. Спеціалістами обласної Державної екологічної інспекції, з метою визначення ймовірного забруднення водного об’єкту, відібрано проби води. Протокол щодо вмісту азотної групи, хлоридів, сульфатів, хімічного споживання кисню, важких металів, біологічного споживання кисню буде сформований до 12.03.2012 року.

За інформацією Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Житомирській області прямі збитки за кількістю загиблої риби (карась – 5119,2 кг, окунь – 968 кг, верховодка – 37,9 кг, чехонь – 191,2 кг, жерех – 1042,8 кг, плітка – 1191,3 кг) у річці Уж становлять 14295,6 грн.

Сума завданих збитків навколишньому природному середовищу встановлюється Державною екологічною інспекцією, повідомляє "Житомир Експрес".


Обласне управління МНС попереджає, що використання води з р. Уж у харчових або господарчих потребах та вживання риби, виловленої з цієї річки, може бути небезпечно для здоров’я!

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 341 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира