На Житомирщині зупинили роботу Коростенського заводу, який призвів до замору риби в річці Уж

14 березня 2012 року Державна екологічна інспекція Житомирської області вручила керівництву підприємства «Коростенський завод МДФ» рішення про тимчасову зупинку діяльності, повідомляє прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів. Численна громадськість, яка зібралась під час цього біля підприємства, виступила з вимогами зупинити «Коростенський завод МДФ»: екологічна ситуація у регіоні жахлива, з чим і пов’язують люди зростання захворювань, особливо онкологічного характеру. 

Рішення про зупинку підприємства було прийняте на основі 14 проб поверхневих та зворотних вод відібраних у період з 04.03.2012 р. по 07.03.2012 р., що дали можливість проаналізувати вплив скидів зворотних вод ПрАТ «Коростенський завод МДФ» на якість води в р. Уж. Результати аналізів показали наявність забруднення, яке могло вплинути на якість води в річці Уж.

Нагадаємо, що 04.03.2012 року на телефон «Гарячої лінії» Державної екологічної інспекції у Житомирській області звернулися жителі с. Сингаї Коростенського району Житомирської області з повідомленням, що біля греблі на р. Уж виявлено замор риби.

Неофіційний контроль за подальшим розвитком подій покладений на громадськість, і у разі, якщо буде помічено ознаки роботи підприємства, слід терміново повідомляти на гарячу лінію Держекоінспекції у Житомирській області: (0412) 42 24 38.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 378 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира