Труси і викрутаси

До чого лише не додумаються винахідливі люди, аби вразити своє оточення! В Італії власник піцерії придумав губну помаду зі смаком піци.

Ото мазонеш губи, а тобі так сильно запахне вишуканою піцою з беконом, шинкою чи грибами, що аж слину ковтнеш і тут же гайнеш купувати її. Та що там помада! Студентка з Тайваню винайшла нову бойову зброю - рушницю, яка стріляє… сльозами! Вкладаєш в неї заморожені у холодильнику сльози та й сиплеш рясними автоматними чергами направо і наліво. А в Житомирі перлиною винахідливості стала ексклюзивна вивіска на магазинчику по вулиці Бориса Тена "Труси і викрутаси". Ну як після такої реклами не зайти і не глянути, що воно за викрутаси такі біля трусів!

Підготував В. Миколайович

Баннер

Стрічка новин

онлайн

Сейчас 786 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2025. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира