Бікіні проти карантину

Так-так, жіночі бікіні мають антикарантинні властивості! Не випадково у США пройшла масова акція протесту проти остогидлого затяжного карантину.

Її учасниці дружно шпацирували вулицями, якщо не брати до уваги блакитних медичних масок, лише в одних бікіні. Самі розумієте, яку пильну увагу вони прикували до себе з боку чоловіків, особливо поліцейських! І все-таки згорнути карантин тутешня влада не насмілилася: на її думку, краще споглядати прозорі бікіні, аніж похоронні процесії. Що правда, то правда!

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 87 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира