Ковід вшкварив по науці

Схоже, що коронавірус добряче вдарив по багатьох мізках.

У тому числі наукових: у Києві, наприклад, хочуть захистити кандидатську дисертацію на тему, яка скорочено звучить так: «Вплив коронавірусу на сільське господарство епохи Відродження у середні віки». Знаючи тонкощі вітчизняної науки, можна з великою імовірністю прогнозувати, що цю хитромудру «коронавірусну» дисертацію, зрештою, успішно «захистять» і ми отримаємо ще одне кандидатське світило. А ви як думаєте?

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 101 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира