Діамантовий виноград

Ви не маєте бажання одним махом з’їсти 11 тисяч баксів? Ні, не в прямому розумінні, а в переносному – у вигляді шикарного винограду сорту «Римський рубін».

Саме за такою фантастичною ціною (за кілограм!) його продають в одному з ресторанів японського міста Канадзава. І бажаючих скуштувати цей «діамантовий» за  ціною і надзвичайно смачний і корисний для здоров’я виноград – хоч греблю гати! Щоправда, рядових українців серед них поки що не видно!

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 83 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира