Голий велопробіг

У Франції пройшов всесвітній велопробіг…голих!

Кілька десятків абсолютно голих чоловіків і жінок з вітерцем проїхали дистанцію 15 кілометрів, прагнучи у такий дивний спосіб  привернути увагу громадськості до екологічних болячок планети. Увагу вони, звичайно, привернули, але не до довкілля, а до того, що їхали, якщо не брати до уваги захисних касок, у чому мати народила. А особисто ви після їх «голого велопробігу» звернули увагу на природу Житомирщини?

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 100 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира