«Купи Президента!»

Акція під такою назвою повним ходом триває в Туркменистані.

Тутешня влада змушує людей купувати на додачу до щомісячного продуктового пайка (хліб, крупи тощо) ще й портрет Президента Бердимухамедова розміром 55 на 35 сантиметрів. Навіть якщо у тебе вдома таких президентських портретів уже хоч греблю гати, мусиш купити за 6 доларів ще один, інакше не бачити тобі пайка, як власних вух. Уявляєте, які гроші рікою пливуть у державну казну?

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 87 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира