Вас чекає Сан-Стефано!

Італія оголосила набір добровольців на постійне проживання у гірському селі Санг- Стефано.

Умови цікаві: за переїзд туди вам одразу заплатять 50 тисяч євро, а потім упродовж 3 років щомісяця даватимуть ще по 8 тисяч євро. У такий спосіб хитрі італійці хочуть докорінно поправити в Сан- Стефано демографічну ситуацію, адже тут залишилося лише 115 жителів, переважно віком понад 65 років. Отож, якщо вас не задовольняє ваше поліське село, спробуйте знайти своє щастя в італійському Сан-Стефано!

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 169 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира