Шнобель за черв’яків

Українські вчені-фізики спромоглися, нарешті, на серйозну міжнародну наукову премію.

Цього року її присуджено Івану Максимову та Андрію Потоцькому, які живуть і працюють в Австралії, досліджуючи удвох тему: «Поведінка дощових черв’яків під дією вібрації». Їхнє вельми актуальне для світової спільноти дослідження стало підставою для присудження нашим землякам…Шнобелівської премії, якою відзначають найбільш безглузді наукові роботи. Не Нобель, звичайно, і все-таки приємно!

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 175 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира