Ковід – заборонити!

Волгоградський обласний суд розпочав 5 листопада слухання скарги жителя міста Станіслава Терентьєва на місцевого губернатора.

Головна вимога заявника – заборонити вживати в області слово «Ковід» як деморалізуючий термін, що викликає у людей глибоку депресію і спричиняє важкі психічні та інші захворювання. Якщо судді погодяться зі Станіславом і заборонять вживання терміну «Ковід», це може стати проривом у планетарній боротьбі з коронавірусом, як думаєте?

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 138 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира