Мером став бульдог

Одночасно з місцевими виборами в Україні такі вибори пройшли і в американському штаті Кентуккі.

Тут сенсацій не сталося: мером міста Реббіт-Хеш, наприклад, став…французький бульдог на ймення Уілбір, за якого віддали голоси 13 із 23 тисяч виборців. Він переміг двох інших псів за рахунок передвиборного гасла «Покормлю кожну собачку»!». Традиція обирати мера-тварину існує в місті більше 30 років, тож бульдог вже отримав офіційне посвідчення і приступив до виконання своїх обов’язків.

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 129 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира