Клята гайка підвела

Російські космонавти Сергій Рижиков та Сергій Кудь-Сверчков несподівано оконфузилися на міжнародній космічній станції.

Вийшовши у відкритий космос для ремонту одного з блоків, вони довго, але безуспішно намагалися відкрутити якусь гайку. Після багатьох спроб, які щедро супроводжувалися нецензурними коментарями, хлопці спересердя плюнули на кляту гайку і повернулися у свій літальний апарат і тепер чекають вердикту строгого начальства. Чого доброго, через ту фігню ще премію знімуть!

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 86 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира