«Візьмемо на роботу кота!»

Міністерство фінансів Франції офіційно оголосило, що візьме на вакантну штатну посаду…кота!

Річ у тому, що талісманомцьогоМінфіну 22 роки підряд був кіт Олів, який відзначався дуже добродушним характером і мав «харчову зарплату» 900 євро на місяць. Він пережив 15 міністрів і сотні чиновників, незмінно приносячи міністерству удачу, але нещодавнопомер, і тепер мінфінівцішукають покійному Олівудостойну заміну, бо ж хороші традиції треба продовжувати! Ваш котик на цю посаду не підійде?

 

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 149 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира