ЗАПИТУВАЛИ, СКАРЖИЛИСЬ -ВІДПОВІДАЄМО

«НАКАЗАЛИ ВИДАТИ ДОКУМЕНТИ!»

До шеф-редактора видань газети «Эхо» Володимира Михайловича Яцкевича у розпачі звернулася житомирянка - мешканка житлового будинку №14 по вул. Михайла Грушевського Л. В. Гюдун, яка поскаржилася на затоплення її квартири сусідами, які живуть поверхом вище. І попросила допомогти з документами про залиття житла. Як повідомив на запит В. М. Яцкевича заступник міського голови м. Житомира О. А. Фещенко, виконком житомирської міськради звернувся до директора ПП «КВЖРЕП №8» стосовно видачі заявниці відповідних актів, які були складені під час комісійного огляду.

ПОКИ ЧЕКАЛА КОШТИ, МАТЕРІАЛИ ПРОВАДЖЕННЯ БУЛИ ЗНИЩЕНІ

А жителька м. Коростеня С. С. Круть поскаржилася на те, що їй не виплачують кошти за рішенням суду. Як повідомив на запит шеф-редактора видань газети «Эхо» В. М. Яцкевича начальник управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Житомирській області П. Б. Данилишин, на виконанні дійсно перебувало виконавче провадження про стягнення коштів на користь заявниці з управління праці та соціального захисту населення Коростенської міської ради. «Але матеріали виконавчого провадження відповідно до вимог Порядку роботи з документами в органах державної виконавчої служби знищено по акту у зв’язку із закінченням терміну зберігання. Та заявниця може знову звернутися з відповідними документами до нашого управління за адресою: м. Житомир, майдан Соборний, 1».
Сподіваємося, що друга спроба Світлани Степанівни отримати кошти за рішенням суду виявиться результативною.

«А ЧОМУ НЕ ПОШТОЮ?»

А ось жителька смт Довбиш Л. С. Нестерчук звернулася щодо допомоги для її бабусі О. С. Ляшук (1925 р.н.), якій Пулинська райдержадміністрація виділила матеріальну допомогу в розмірі 1000 гривень. «Та щоб отримати ці кошти, - написала Людмила Сергіївна, - бабусі, яка ледве пересувається, сказали, щоб вона приїхала до «Ощадбанку» в райцентрі та оформила відповідну картку. При цьому проїхатися за власний кошт доведеться не один раз. А чому бабуся не може отримати ці кошти, як і свою пенсію, поштою?».
За відповіддю на це запитання шеф-редактор видань газети «Эхо» Володимир Яцкевич звернувся до Пулинської райдержадміністрації.

ШУКАЮТЬ ШЛЯХИ ПОРОЗУМІННЯ

А житель с. Верхівня Ружинського району Г. С. Креденцер, який звернувся до редакції газети «Эхо» від імені колективу художньої самодіяльності людей пенсійного віку, повідомив, що голова сільської ради забрав у них відповідну форму і не дозволяє колективу давати концерти в Будинку культури. Як повідомив на запит шеф-редактора видань газети «Эхо» Володимира Михайловича Яцкевича голова Ружинської районної ради М. М. Марущак, «сценічні костюми зберігаються у Будинку культури в належному стані. Пройшло оновлення учасників художньої самодіяльності села, що й викликало певні непорозуміння між людьми. За словами учасника художньої самодіяльності Григорія Савовича Креденцера, між колективом та сільським головою існують суперечності. Тож сторонам суперечок роз’яснили їхні права та обов’язки і закликали до пошуку шляхів порозуміння задля розвитку культурного життя громади!». Гадаємо, на цьому конфлікт буде вичерпано.

«З НАМИ ВЧИНИЛИ ПІДСТУПНО!»

А за зверненням житомирянина Б. М. Романчука шеф-редактор видань газети «Эхо» В. М. Яцкевич направив запит міському голові м. Житомира. «Я, Борис Максимович Романчук (1960 р.н.), перебував на черзі на поліпшення житлових умов у Житомирській установі виконання покарань №8, де проходив службу, та був звільнений на пенсію за станом здоров’я, отримавши при цьому 2-гу групу інвалідності, пов’язану з проходженням служби. Є ветераном служби МВС України, інвалідом армії. В органах Державної пенітенціарної служби України працюю з 1981 року і по нинішній час.
В квартирі, де я проживаю зі своєю сім’єю, прописані дружина, донька, син, невістка. Я користуюся пільгою на поліпшення житлових умов і на початку 2016 року перебував у списках позачергового надання житла шостим. У нових списках, поданих установою для затвердження, я вже був під номером 12. А цього року без моєї участі та всупереч діючому законодавству мене безпідставно зняли з квартирного обліку. Те ж саме, розраховуючи на безкарність, зробили ще з п’ятьма пенсіонерами - моїми колегами. З нами вчинили підступно. Прошу Вас звернутися щодо цього питання до Житомирської міської ради. Допоможіть!».

«ПОСПРИЯЙТЕ, БУДЬ ЛАСКА!»

«Шановний Володимире Михайловичу! - написала жителька с. Новоселецька Слобода Овруцького району Н. В. Китчук. - Посприяйте, будь ласка, щоб я могла отримувати мінімальну пенсію на неповнолітню дитину після смерті її батька, мого чоловіка. Він служив два з половиною роки в армії, працював у колгоспі. На жаль, всі документи згоріли під час пожежі у будинку. Прошу допомогти, щоб я хоч щось отримувала для дитини-сироти!».
За листом Наталії Вікторівни шеф-редактор видань газети «Эхо» Володимир Яцкевич направив запити до Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області і до департаменту праці та соціального захисту населення в Житомирській області.

«Я ОПІКУН БРАТА-ІНВАЛІДА, У СОЦСЛУЖБИ ЗАУВАЖЕНЬ НЕМАЄ!»

«Шановна редакціє! Я вже понад десять років за рішенням Овруцького районного суду є опікуном свого двоюрідного 53-річного брата. Він інвалід дитинства 2-ї групи, психічнохворий. Група безстрокова. Все життя він прожив з батьками. Одружений не був, рідних сестер і братів не мав.
Після смерті його батьків я забрала брата до себе. Представники соціальної служби постійно перевіряють умови його проживання, зауважень немає. Від батьків у брата залишилася приватизована двокімнатна квартира. Він там прописаний, а в мене зареєстрований по акту. Чи маю я право приписати брата на свою житлову площу, а його квартиру подарувати своїм дітям? Т. В. Кайданюк».
За цим листом запит направлено до Головного територіального управління юстиції в Житомирській області.

«ШАХРАЇ ПОВІДОМИЛИ, ЩО ЗАБЛОКУВАЛИ КАРТКУ!..»

«Прошу допомогти мені в пенсійному питанні, - написала до редакції житомирянка Н. Ч. Лісовська. - Я отримувала пенсію поштою. Мені надійшов лист, щоб я переходила отримувати пенсію на банківську картку. Я так і зробила, але невдовзі мені по телефону повідомили, що моя картка заблокована. Коли ж я пішла до банку, щоб розібратися, у чому ж справа, то почула, що то телефонують шахраї. Скажіть, чи маю я право отримувати пенсію поштою? Я пенсіонер-інвалід».
Пенсіонер сам вибирає, яким чином йому отримувати пенсію. Достатньо лише подати відповідну заяву. Між іншим, заявниця не повідомляє, від кого вона отримала лист про те, що, мовляв, потрібно обов’язково переходити на одержання пенсії через банк!..

Огляд підготував І. КЛЬОНОВ

 


Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 273 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2017. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира