ЗАПИТУВАЛИ, СКАРЖИЛИСЬ -ВІДПОВІДАЄМО

«СУД ЗАБОРОНИВ ВИДАВАТИ ОРДЕРИ ДО РОЗГЛЯДУ СПРАВИ ПО СУТІ!»

До шеф-редактора видань газети «Эхо» В. М. Яцкевича звернувся житомирянин, інвалід 2-ї групи армії Б. М. Романчук, який є також ветераном служби МВС України. «У відповідних органах, - повідомив Борис Максимович, - я працюю з 1981 року. В квартирі проживаю зі своєї сім’єю з п’яти чоловік. Користуючись пільгою на поліпшення житлових умов, на початку 2016 року я перебував на черзі в списках позачергового надання житла шостим. Але чомусь були складені нові списки, і в них я опинися вже під №12.
Прошу Вашого втручання, бо мої та колективні звернення у різні відомства з даного питання поверталися до міської ради, яка відправляла їх для прийняття рішення в Житомирську установу покарань №8, де вони ігнорувалися».
Як повідомив на запит В. М. Яцкевича заступник міського голови м. Житомира Д. Г. Ткачук, «ухвалою Богунського районного суду м. Житомира за позовом до Житомирської установи виконання покарань №8 про поновлення черги на квартирному обліку заборонено Житомирській міській раді (відділу по обліку та розподілу житла) видавати ордери на житлові приміщення, а саме на 13 квартир, що знаходяться у вказаних автором скарги будинках по вул. Івана Сльоти до розгляду справи по суті».

«ПОВІДОМИЛИ ПРО ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ»

А жителька с. Новоселецька Слобода Овруцького району Н. В. Китчук звернулася з приводу призначення пенсії у зв’язку з втратою годувальника. Як повідомила на запит шеф-редактора видань газети «Эхо» Володимира Михайловича Яцкевича заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області С. М. Антонюк, «заявниці повідомлено про перелік необхідних документів, які їй необхідно надати до Овруцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.
За відсутності необхідного страхового стажу для призначення пенсії у зв’язку з втратою годувальника органи праці та соціального захисту населення розглядають питання щодо можливості призначення державної соціальної допомоги у визначеному законодавством порядку».

«15 ЛЕТ НАЗАД СУД НЕ ПОЗВОЛИЛ ВЗЫСКАТЬ С МЕНЯ КОМДОЛГ, НО СЕЙЧАС НЕ ДАЮТ СУБСИДИЮ!..»

«Уважаемая редакция! Я Анатолий Донцов из г. Коростеня. Около 15 лет назад у меня образовалась спорная задолженность по «коммуналке». В 2007 жэк подал на меня в суд. Суд отказал в иске о взыскании с меня долга. И вот теперь соцуправление требует погасить долг, иначе они меня лишат субсидии. Но я считаю это незаконным. Очень прошу разобраться!».
Шеф-редактор видань газети «Эхо» Володимир Михайлович Яцкевич за листом Анатолія Петровича направив запит до департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації.

«ПЕРЕКРИЛИ ГАЗ, ХОЧА БУЛА ПЕРЕПЛАТА»

«Шановний Володимире Михайловичу! - звернувся до шеф-редактора видань газети «Эхо» житомирянин, інвалід війни 2-ї групи В. С. Токар. - У с. Провалівка Любарського району знаходиться приватний будинок моїх померлих батьків, до якого підведений газ, яким ми користуємося десятиліттями. Я постійно контролюю показники лічильника та сплачую за спожитий газ.
Двадцять восьмого липня я приїхав у село і хотів скористатися газом для приготування їжі, але виявив, що працівники газконтори у відсутності власника самостійно перелізли через паркан і опломбували газову трубу. Прошу Вас достукатися до тієї «контори», щоб підключили мені газ. Заборгованості не тільки не було, а, навпаки, була переплата 98 гривень 38 копійок. Дякую!».
За цим листом В. М. Яцкевич направив запит до керівництва ПАТ «Житомиргаз».

«З МОЄЮ ЗЕМЛЕЮ ВСЕ ПРАВИЛЬНО, АЛЕ СПРАВА НЕ РУХАЄТЬСЯ»

З листом - криком душі до редакції звернулася жителька с. Висока Піч Житомирського району В. І. Поліщук. «Я знаходжуся у важкому становищі. Ще у 2015 році я подала документи до Житомирського інституту із землеустрою на приватизацію присадибної ділянки і будинку. Одразу ж сплатила 2800 гривень. Пройшов рік, і в 2016 році мені раптом заявили, що в реєстрі документів земельним відділом відмовлено у зв’язку з тим, що у моєї сусідки, мовляв, неправильно заміряли землю і з її боку сталася накладка на мою територію. Потім інститут подав мої документи повторно, але знову відмовили у реєстрації.
Згодом інститут нарешті визнав свою помилку і в лютому цього року вирішив переробити сусідці документи за свій рахунок. Але тепер чинить перешкоду сусідка, яка не з’являється та не відповідає на телефонні дзвінки інститутських працівників. Дуже прошу Вас посприяти вирішенню цієї проблеми».
За зверненням Валентини Іванівни В. М. Яцкевич направив запит до Головного управління Держгеокадастру в Житомирській області.

«ПОПРАЛИ ВСІ ДОМОВЛЕНОСТІ ТА ВЧИНИЛИ ХУЛІГАНСЬКІ ДІЇ»

«Шановний Володимире Михайловичу! - звернулася до шеф-редактора видань газети «Эхо» В. М. Яцкевича жителька с. Велика Козара Романівського району Антоніна Кобилянська. - Будь ласка, допоможіть розібратися, бо вже дійшло до рукоприкладства сусідів. Спочатку сусід начебто випадково приорав у мене три сотки землі. Потім поліз далі. Я звернулася до голови райдержадміністрації О. Г. Капінуса, який прислав до нас комісію на чолі зі своїм заступником О. П. Біленьким.
У нашій з сусідом присутності комісія обстежила спірну ділянку та встановила розподіл, з яким ми погодилися, хоча я й втрачаю частину своєї землі. Були встановлені відповідні межові знаки. Але після того сусід начхав на всі домовленості і закопав свої стовпи ще далі на моїй землі. Коли ж я зробила йому зауваження, його зять, ображаючи мене негідними словами, скрутив мені руку та почав виганяти. Я зателефонувала до поліції на «102», і буквально через десять хвилин прибули поліцейські, які припинили ті хуліганські дії. Дуже прошу Вас посприяти у вирішенні моєї проблеми!».
За зверненням Антоніни Броніславівни В. М. Яцкевич направив запит до Головного управління національної поліції в Житомирській області та до Головного управління Держгеокадастру в Житомирській області.

«СТАРЕ АВТО Я ЗДАВ, АЛЕ НОВОГО НЕ ДАЮТЬ!..»

А ось житель смт Черняхів, інвалід війни 1-ї групи В. В. Маслов повідомив наступне. «У мене був автомобіль «Запорожець», який мені колись надали через військкомат. Потім у соцзабезі мені сказали його здати, бо дадуть новий. Я так і зробив, але нового автомобіля мені не дають. Допоможіть, будь ласка!».
За заявою Володимира Васильовича шеф-редактор видань газети «Эхо» В. М. Яцкевич направив запит до департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації.

Огляд підготував І. КЛЬОНОВ

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 386 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2017. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира