ЗАПИТУВАЛИ, СКАРЖИЛИСЬ -ВІДПОВІДАЄМО

«А ЗИМА ЩО - ВЕСЬ ЧАС ТЕПЛІШАЄ?»

"Доброго дня, Володимире Михайловичу! Звертається до Вас жителька м. Коростеня, інвалід війни та "чорнобилець" 1-ї категорії Надія Полонська. Хотілося б знати, як нараховуються пільги на газ. Спочатку було 360 кубів, потім 250, затим 190, а в цьому році вже 170 кубів. Скажіть, будь ласка, а зима що - весь час теплішає?
Мені цього газу вистачає на півмісяця. І платити за газ мені немає як, бо майже всі гроші йдуть на ліки. Прошу Вас розібратися. Наперед дякую!".
За листом Надії Миколаївни шеф-редактор видань газети "Эхо" В. М. Яцкевич направив запит до прем'єр-міністра України В. Б. Гройсмана.

«ПОКИ ЩО ТАКІ АВТОМОБІЛІ В ОБЛАСТЬ НЕ НАДХОДИЛИ»

А житель смт Черняхів, інвалід війни 1-ї групи В. В. Маслов звернувся до шеф-редактора видань газети "Эхо" Володимира Михайловича Яцкевича з приводу забезпечення його безплатним автомобілем. Як повідомив на запит В. М. Яцкевича директор департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації Ю. В. Прокопець, "відповідно до чинного законодавства, згідно з поданими документами від 5.11.2004 р., В. В. Маслов, як інвалід війни 1-ї групи, перебуває на обліку забезпечення автомобілем у порядку позачергового забезпечення безоплатно. Разом з тим інформуємо, що протягом 2014, 2015 і 2016 років та звітного періоду цього року за рахунок коштів державного бюджету автомобілі для осіб з інвалідністю в область не надходили". Отакої!

«ПЕРЕРАХУНОК ПРОВОДИТЬСЯ ДЛЯ УСІХ СПОЖИВАЧІВ БУДИНКУ...»

А ось за зверненням житомирянина, пенсіонера-інваліда О. І. Зирюкіна з приводу нарахування коштів за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (в т.ч. за ліфт, сміттєпровід та заміну лампочок) на запит шеф-редактора видань газети "Эхо" В. М. Яцкевича відповів заступник міського голови м. Житомира О. А. Фещенко: "Постановою Кабінету Міністрів України від 11.12.2013 р. за №970 затверджено Порядок проведення перерахунку розміру плати за подібні послуги у разі їх ненадання. У разі надходження актів-претензій від споживачів та прийняття виконавцем рішення про їх задоволення перерахунок проводиться протягом наступного місяця з дати отримання виконавцем акта-претензії. Перерахунок за актом-претензією проводиться для усіх споживачів будинку, яким не були надані послуги". Отож скористайтеся, будь ласка, О. І. Зирюкін, порадами чиновника.

«РОЗСЛІДУВАННЯ ЧОМУСЬ ЗАТЯГУЄТЬСЯ!..»

"Шановний Володимире Михайловичу! Звертається до Вас пенсіонерка-"чорнобилець" з с. Путиловичі Лугинського району Надія Яценко. Сусід захопив частину нашої землі. За моїми заявами щодо цього та проти тих, хто прикриває такі дії, було відкрите кримінальне провадження, у якому досудове розслідування проводить слідче відділення Лугинського ВР Коростенського ВП ГУНП у Житомирській області за фактом підробки погосподарських книг і рішення Путиловицької сільської ради з приватизації земельних ділянок за ч. 1 ст. 366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України.
Як мені було повідомлено Коростенською місцевою прокуратурою, у даному кримінальному провадженні поліцією неодноразово приймалося рішення про його закриття (востаннє 10.03.2017 р.), яке Коростенською прокуратурою скасовано як таке, що прийняте необгрунтовано. Але, на мій погляд, слідство чомусь затягується. Посприяйте, будь ласка, щоб моя проблема вирішилася. Дякую!".
За листом Надії Савелівни шеф-редактор видань газети "Эхо" В. М. Яцкевич направив запит до прокуратури Житомирської області.

«ЗЕМЛЯ МОЯ І НЕ МОЯ?..»

З приводу земельного питання звернулася до шеф-редактора видань газети "Эхо" В. Яцкевича і жителька с. Висока Піч Житомирського району В. І. Поліщук. Так сталося, що при проектуванні її земельної ділянки відбулося накладення земельних ділянок заявниці та її сусідки одна на одну, межі однієї ділянки перетинають іншу, і в такий спосіб частина земельної ділянки заявниці, згідно з правовстановлюючими документами, опинилася у власності іншої особи. Хто ж з таким може змиритися?
Як повідомив на запит В. М. Яцкевича в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру в Житомирській області С. В. Козаков, "відповідно до інформації Державного підприємства, "Житомирським науково-дослідним та проектним інститутом землеустрою" з метою усунення "накладки" та внесення зміни в координати земельної ділянки сусідки був проведений там комплекс землевпорядних робіт. З огляду на те, що сусідка відмовляється на зменшення площі її земельної ділянки, підприємство не має можливості змінити конфігурацію земельної ділянки та внести відповідні зміни до Державного земельного кадастру. В свою чергу підприємство зазначає, що обмінний файл на земельну ділянку В. І. Поліщук повною мірою відповідає розробленому та погодженому у встановленому законом порядку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2323 га. Одночасно зауважимо, що накладка земельної ділянки не позбавляє її права власності на неї".
"То що ж виходить: та частина земельної ділянки моя і одночасно не моя?! - зауважує заявниця. - Хіба це нормальне явище?". За цим зверненням В. І. Поліщук шеф-редактор видань газети "Эхо"
В. М. Яцкевич направив також запит до прокуратури Житомирської області.

ДАЛИ ЖЕКУ ВКАЗІВКУ

А житомирянка Є. І. Горностай звернулася до редакції з приводу ремонту вхідних дверей у під'їздах їхнього житлового будинку по вул. Крошенській. Як повідомив заступник міського голови м. Житомира О. А. Фещенко, ПП "ВЖРЕП №4" вже дана вказівка виправити недолік.

«ДЯКУЄМО!»

"Шановна редакціє! - звернувся до редакції видань газети "Эхо" від імені жителів с. Ушиця Коростенського району ветеран війни П. П. Матвійчук. - Відкрився після ремонту наш фельдшерсько-акушерський пункт, у якому тепер тепло й затишно. А його господиня О. Ф. Марценюк надає нам кваліфіковану медичну допомогу. Дякуємо також голові Ушомирської об'єднаної територіальної громади Л. Р. Малій, старості с. Бондарівка О. В. Остапчуку та будівельникам!".

Огляд підготував І. КЛЬОНОВ

 


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 122 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира