ЗАПИТУВАЛИ, СКАРЖИЛИСЬ -ВІДПОВІДАЄМО

«А ЧЕРЕЗ РІК НАДІЙШЛА АБОНПЛАТА!..»

"Шановний Володимире Михайловичу! - звернулася до шеф-редактора видань газети "Эхо" В. М. Яцкевича 70-річна жителька с. В. Кошарища Коростишівського району В. В. Нефедова. - Після смерті чоловіка я вирішила відключити стаціонарний телефон. У відділенні зв'язку мені сказали, що можна телефон відключити і залишити за собою номер. Я погодилася. Але через рік несподівано надійшла абонплата в розмірі 104 гривні 44 коп. Телефон ніби ніхто не відключав. А для мене це дуже велика сума, до того ж чому я повинна платити ні за що?! Але тепер мені погрожують і примусовою реалізацією мого майна шляхом продажу його на електронних торгах!.. Прошу Вашого сприяння у вирішенні цієї проблеми. Дякую!".
За листом пенсіонерки направлено запит до керівництва ПАТ "Укртелеком".

«ВВАЖАЄМО ЦЕ РЕЙДЕРСЬКИМ ЗАХОПЛЕННЯМ!»

До шеф-редактора видань газети "Эхо" В. М. Яцкевича з колективним листом звернулися співвласники майна реорганізованого КСП в с. Ксаверів Малинського району (14 підписів), які попросили допомогти у припиненні, на їхній погляд, рейдерського захоплення майна даного колективного сільськогосподарського підприємства.
"Тридцятого вересня мали відбутися загальні збори, - повідомили заявники, - але з живих 74 власників сертифікатів зареєструвалося лише 34. Враховуючи відсутність кворуму, більша частина пайовиків покинула збори. Та організатори зборів провели-таки зібрання з 15 осіб і вирішили долю майна, яке належить усім співвласникам. Передали його тим, хто залишився на тих "зборах"!.. Ми звернулися зі скаргою до поліції, та нам там відмовили. Але районний суд зобов'язав поліцію нашу заяву розглянути. Та розслідування ведеться, на нашу думку, абияк, із затягуванням термінів. Допоможіть, будь ласка!".
За цим зверненням Володимир Яцкевич направив запит до прокуратури Житомирської області.

«ДО САНАТОРІЮ НЕБЕЗПЕЧНО ДІСТАВАТИСЯ»

А житель смт Народичі М. І. Янковець поскаржився на погані транспортні умови для того, щоб дістатися до Коростишівського санаторію "Лісова казка". "На відповідному в Коростишеві переході загинуло, наскільки я знаю, вже декілька пішоходів, - повідомив заявник. - Дуже небезпечне місце. Не розумію, чому місцева влада на це не реагує, хоча я та інші відвідувачі санаторію до неї зверталися. Допоможіть!".
За листом Миколи Івановича шеф-редактор видань газети "Эхо" В. М. Яцкевич направив запит до Головного управління національної поліції в Житомирській області та до міського голови Коростишева.

«ПРИЙНЯТО РІШЕННЯ ПРО ЗАКРИТТЯ КРИМІНАЛЬНОГО ПРОВАДЖЕННЯ!»

А ось житомирянин-таксист Л. В. Горват, як ми уже повідомляли, якому запропонували поміняти його автомобіль ВАЗ-21074 на Volkswagen Passat (є відповідні документи, зокрема розписка), помінявся машинами та ще й доклав до "нового" авто і коштів, і своєї праці. Та у Вінницькій області, куди він доставляв пасажирів, у заявника автомобіль забрали правоохоронці. А після запиту шеф-редактора видань газети "Эхо" Володимира Яцкевича до прокуратури сусідньої області житомирянину його авто віддали. Але після повернення транспортного засобу місцеві правоохоронці знову автомобіль вилучили. І ось перед Новим роком начальник слідчого управління ГУНП в Житомирській області О. П. Радченко повідомив, що "за результатами відповідного розслідування було прийняте рішення про закриття кримінального провадження у зв'язку з відсутністю кримінального правопорушення, а кримінальне провадження направлено до Житомирської місцевої прокуратури для перевірки законності прийнятого рішення".

«А ВЕСНОЮ НІДЕ БУДЕ ВИПАСАТИ ХУДОБУ!»

"Шановний Володимире Михайловичу! - написали шеф-редактору видань газети "Эхо" В. М. Яцкевичу жителі с. Малий Браталів Любарського району. - Звертаємося з наболілим питанням щодо використання земельної ділянки за межами села, де понад 15 років ми випасали худобу. Зараз дана ділянка з не відомої нам причини відійшла начебто у приватну власність, але документи нам показувати відмовляються. А весною ніде буде випасати худобу!".
За цим листом В. М. Яцкевич направив запит до органів місцевої влади управління Держгеокадастру в Житомирській області.

«ЧИ ПОВИНЕН Я ПЛАТИТИ АЛІМЕНТИ, ЯКЩО СИН ПРОЖИВАВ ЗІ МНОЮ?»

Звернувшись до редакції, розлучений житель смт Городниця Новоград-Волинського району С. В. Яворський запитав, чи повинен він платити аліменти на сина за той період, коли дитина проживала з ним, поки мати їздила на заробітки. За даним листом направлено запит до територіального управління юстиції в Житомирській області.

«НЕ ВСТАНОВЛЮЮТЬ СТАТУС»

А ось житель с. Кирдани Овруцького району В. І. Шалига (1932 р.н.) поскаржився на те, що Овруцьке райуправління праці та соцзахисту населення не встановлює йому статус учасника війни. За листом Василя Івановича направлено запит до департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації.

«ПОГОРІЛЬЦЯМ НЕ НЕСУТЬ ПЕНСІЇ?»

А подружжя житомирян Гедз Н. П. (1938 р.н.) та М. П. (1936 р.н., минулого року переніс інсульт) поскаржилося на те, що в результаті пожежі згорів їхній будинок. "І нас прихистили добрі люди за 200-300 метрів від нашого колишнього житла, - повідомили пенсіонери. - Але пенсію на нову адресу не доставили, мотивуючи тим, що адреси, мовляв, обслуговують різні поштарки. Шановний Володимире Михайловичу, допоможіть вирішити це питання. Крім того, бажано, щоб пенсію нам обом видавали в один день. Будь ласка!".
За цим зверненням шеф-редактор видань газети "Эхо" В. М. Яцкевич направив запит до Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

ПОЗДРАВЛЯЮ!

"Уважаемый Владимир Михайлович и весь коллектив редакции газеты "Эхо"! Поздравляю вас с Новым годом и Рождеством Христовым! Желаю крепкого здоровья, счастья и успехов в работе! Очень хочу, чтобы все издания газеты "Эхо" выпускались постоянно и очень-очень долго! Счастливого 2018 года! С уважением Л. М. Бобрикова, г. Новоград-Волынский".
Велика вдячність вам і всім, хто привітав нас зі славними святами. Нехай вас усіх оберігає Всевишній!

Огляд підготував І. КЛЬОНОВ

 


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 97 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира