ЗАПИТУВАЛИ, СКАРЖИЛИСЬ -ВІДПОВІДАЄМО

«ДОПОМОЖІТЬ ДОБИТИСЯ СПРАВЕДЛИВОСТІ!»

"Шановний Володимире Михайловичу! - звернулася до шеф-редактора видань газети "Эхо" В. М. Яцкевича жителька с. Віленька Коростишівського району О. Ф. Красюк. - Минулого року в наш дім прийшла біда - онкохвороба забрала ліквідатора аварії на ЧАЕС А. О. Омеляшка, з яким ми прожили 38 років. Возили його до лікарів у Житомир, Київ. Бракувало коштів на лікування, тож продали господарство. Залізла у борги і з похованням. Після того звернулася до управління Пенсійного фонду України в Коростишеві, яке, незважаючи на судове рішення, не повертало належні кошти. Навіть у Житомирі мені відмовили. Дуже прошу Вас допомогти знайти справедливість. Усі довідки додаю".
За листом Олени Федорівни Володимир Яцкевич направив запит до територіального управління юстиції в Житомирській області.

«СЛІПИМ ЛЮДЯМ ДУЖЕ НЕБЕЗПЕЧНО!»

А 71-річна жителька с. Ставище Брусилівського району, інвалід 1-ї групи по зору Г. Н. Зущик поскаржилася на те, що не облаштовують відповідну пішохідну доріжку, через що, вийшовши з двору, пересуватися літній людині біля траси дуже небезпечно.
За цим листом шеф-редактор видань газети "Эхо" В. М. Яцкевич направив запит до управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму Житомирської облдержадміністрації.

«НЕ ВІДШКОДОВУВАЛИ ЗА НЕВИКОРИСТАНУ ПУТІВКУ»

А ось житель с. Лука Житомирського району, інвалід 2-ї групи, "чорнобилець" 1-ї категорії А. М. Грецький поскаржився шеф-редактору видань газети "Эхо" В. М. Яцкевичу на те, що йому не повертають кошти за невикористану санаторно-лікувальну путівку.
За даним листом Володимир Михайлович Яцкевич направив запит до департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації.

«ДУЖЕ ПРОШУ ДАТИ РОЗ'ЯСНЕННЯ ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ ПЕНСІЇ»

"Шановна редакціє газети "Эхо"! Я, житель с. Городниця Новоград-Волинського району Л. М. Гаврилюк, дуже прошу роз'яснити, як мені оформитися на пенсію за певних умов. Наша територія відноситься до 3-ї категорії потерпілих від наслідків аварії на ЧАЕС. Буду дуже вдячний!".
За листом Леоніда Миколайовича шеф-редактор видань газети "Эхо" В. М. Яцкевич направив запит до управління Пенсійного фонду України в Житомирській області".

«МИ В АФГАНІ ТА ЧОРНОБИЛІ ЗДОРОВ'Я ВІДДАЛИ!..»

А ось 79-річний житомирянин - учасник ліквідації аварії на ЧАЕС 1-ї категорії, інвалід 2-ї групи О. І. Зирюкін поскаржився на те, що йому відмовляють у безкоштовному придбанні за рецептом необхідних ліків. "Ми в Афгані та Чорнобилі своє здоров'я віддали, - написав Олександр Іванович, - а лікуватися заважають. Тож велике до Вас прохання, Володимире Михайловичу, дати доручення, щоб розібралися в цьому. Допоможіть, будь ласка!".
За цим листом шеф-редактор видань газети "Эхо" В. М. Яцкевич направив запит до управління охорони здоров'я Житомирської облдержадміністрації.

ПОСКАРЖИЛИСЯ НА «ПІДВИЩЕННЯ» ПЕНСІЙ...

А житель с. Дубовець Житомирського району А. А. Якушевський та жителька с. Буряки Бердичівського району М. Є. Нанєвська поскаржилися до редакції щодо свого пенсійного забезпечення - недавнього осучаснення (?!). Як повідомила на запит шеф-редактора видань газети "Эхо" заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області С. М. Антонюк, "згідно з чинним законодавством, здійснено осучаснення пенсій з використанням єдиного показника середньої заробітної плати (3764,40 грн), що застосовується для призначення пенсій у 2017 році, та зменшено вартість одного року страхового стажу (з 1,35% до 1%)".

«НЕ ВИПЛАЧУЮТЬ КОШТИ ЗА РІШЕННЯМ СУДУ!..»

А ось 74-річний коростенець, інвалід 2-ї групи В. І. Меленовський поскаржився шеф-редактору видань газети "Эхо" Володимиру Михайловичу Яцкевичу на те, що за рішенням суду він не може отримати належні йому майже 33 тисячі гривень. "Я переніс вже три операції і готуюся до четвертої, - повідомив Володимир Іванович. - Та коштів немає. А управління праці та соціального захисту населення Коростенської ради не віддає заборговані кошти. Допоможіть! З повагою В. І. Меленовський".
За листом Володимира Івановича шеф-редактор видань газети "Эхо" В. М. Яцкевич направив запит до територіального управління юстиції в Житомирській області.
Про результати розгляду всіх скарг, які надіслані В. М. Яцкевичем на реагування, ми обов'язково повідомимо читачам.

ПОДЯКА

"Шановна редакціє! Я, підопічний Житомирського міського територіального центру соціального обслуговування Житомирської міської ради Валентин Миколайович Ющенко, висловлюю щиру подяку міському голові Сергію Івановичу Сухомлину та депутатам Житомирської міської ради за батьківське піклування про моє життя, як одинокого вдівця, і за надання мені матеріальної та моральної допомоги і соціальної підтримки з влаштуванням до цього чудового центру, який обслуговує нас, людей похилого віку, ставлячись до всіх з великою шаною. Цей центр, який очолює депутат міської ради А. О. Сахневич, є зразком добросовісного ставлення до проблем одиноких пенсіонерів! Бажаю всім подальших успіхів у роботі!".

Огляд підготував І. КЛЬОНОВ

 


Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Баннер
Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 180 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2017. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира