ЗАПИТУВАЛИ, СКАРЖИЛИСЬ -ВІДПОВІДАЄМО

«ПОСЛУГИ НЕ НАДАЮТЬ, А ГРОШІ БЕРУТЬ!»

Звернувшись до шеф-редактора видань газети «Эхо» Володимира Михайловича Яцкевича, 78-річний житомирянин - ліквідатор аварії на ЧАЕС 1-ї категорії, інвалід 2-ї групи О. І. Зирюкін поскаржився на те, що з початку року квартирна плата була збільшена на 40%, але...
«Все необходимые положенные услуги, - повідомив Олександр Іванович, - не предоставляются. Нет, например, горячей воды и отопления, мусоропровод не работает и т.д. Но, тем не менее, почти триста гривен по квитанции надо платить. Вместе с этим письмом высылаю и квитанции с перечнем услуг, которые не предоставляются. Прошу Вашей помощи!».
За листом Олександра Івановича Володимир Яцкевич направив запит голові Житомирської міської ради.

«ЗА БЕЗДІЯЛЬНОСТІ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ МЕНЕ ОБІКРАЛИ ДВІЧІ!..»

Як уже повідомлялося, до редакції видань газети «Эхо» звернувся житель с. Хотинівка Коростенського району, учасник АТО С. М. Терніченко, який розповів про те, що в той час, коли він перебував на лікуванні у госпіталі, а дружина з дитиною приїхали його провідати всього на один день, їх обікрали. Та коли викликали поліцію, жодних слідчих дій, за його словами, не проводилося. «Потім за такої бездіяльності правоохоронних органів крадіжка повторилася», - зазначив заявник.
За даним листом шеф-редактор видань газети «Эхо» Володимир Яцкевич направив запит начальнику Головного управління національної поліції України в Житомирській області.

«ПОМИЛКИ ВИПРАВИЛИ, ТА В ПРИВАТИЗАЦІЇ ЗЕМЛІ ВСЕ ОДНО ВІДМОВИЛИ!»

А 78-річна жителька с. Вигода Житомирського району, «дитина війни» Н. А. Лисак повідомила про те, що виростила шістьох дітей і все життя працювала дояркою. Зараз обробляє землю, яку їй виділила сільська рада. Та коли вона вирішила приватизувати землю, відповідною інстанцією було зроблено під час оформлення чимало помилок. Їх виправили, але у приватизації землі заявниці все одно відмовили, хоча ту землю заявниця обробляє вже двадцять років. Така ж історія і в її сусідки.
За цим листом В. М. Яцкевич направив запит до Головного управління Держгеокадастру в Житомирській області.

«ПОТРАПИЛА З КРЕДИТОМ У СКЛАДНУ СИТУАЦІЮ»

А ось жителька с. Розівка Коростенського району Р. Ф. Стасюк розповіла про те, що взяла в банку кредит, та свого часу не змогла його погасити. Зробили реструктуризацію і під час угоди, мовляв, під заставою опинилося певне її майно. «Декілька разів я платила внески, - написала заявниця, - та сума боргу не змінюється. Погрожують забрати житло. Допоможіть, будь ласка!».
За зверненням Раїси Федорівни шеф-редактор видань газети «Эхо» В. М. Яцкевич направив запит адміністрації банку, щоб розібралися в ситуації, в якій опинилася заявниця.

«НЕ НАДАЮТЬ КОМПЕНСАЦІЮ!..»

А житомирянин - ліквідатор аварії на ЧАЕС 1-ї категорії, інвалід 2-ї групи П. Я. Шеревенець звернувся до шеф-редактора видань газети «Эхо» В. М. Яцкевича з приводу отримання компенсації за встановлений за власний рахунок газовий лічильник. За даним листом Володимир Яцкевич направив запит керівництву ПАТ «Житомиргаз».

«ЩО ЗМІНИТЬСЯ НА МІСЦЯХ?»

А ось жителі смт Попільня (17 чоловік) звернулися до редакції з приводу медичної реформи, яка зараз відбувається в Україні. «Що конкретно зміниться в медицині на місцях внаслідок даної реформи?» - запитують люди.
За відповіддю на дане запитання шеф-редактор видань газети «Эхо» Володимир Яцкевич направив запит до управління охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації.

«РІШЕННЯ СУДІВ НЕ ВИКОНУЄТЬСЯ!..»

З листом - криком душі звернувся до шеф-редактора видань газети «Эхо» Володимира Михайловича Яцкевича житель с. Студениця Коростишівського району, учасник бойових дій, інвалід ВВВ 1-ї групи, ветеран праці В. М. Ільченко, який має також особливі заслуги перед Україною. «Дуже Вас прошу допомогти мені одержати кошти в сумі 6915 гривень, які присудив мені спочатку районний суд, а потім і апеляційний. Але з 2014 року я не отримав ні копійки. Дуже Вас прошу, Володимире Михайловичу, мені допомогти!».
За листом Василя Микитовича В. М. Яцкевич направив запит до територіального управління юстиції в Житомирській області.

«НЕ РОБЛЯТЬ І ПРИ ГАРНІЙ ПОГОДІ!..»

А 72-річний житомирянин - інвалід 2-ї групи М. І. Заяць поскаржився на те, що його квартиру постійно заливає через неремонтований дах. «Та на всі мої звернення і заяви, - написав Михайло Іванович, - ніхто не звертає уваги. Приходять, кажуть, зробимо, як буде погода! Але й при гарній погоді ПП «ВЖРЕП-4» нічого не робить. Будь ласка, допоможіть!».
За листом інваліда шеф-редактор видань газети «Эхо» В. М. Яцкевич направив запит до Житомирської міської ради.

«ДЯКУЮ ТАКОЖ ЗА ПОДАРУНОК!»

«Шановний Володимире Михайловичу! - звернувся до шеф-редактора видань газети «Эхо» житель с. Студениця Коростишівського району, учасник ВВВ П. А. Герасимчук, якому вже пішов дев’ятий десяток років. «Мені на проїзд до райцентру та Житомира надіслали за певним списком 204 гривні. Але я чув у новинах по телевізору, що сума для мене має бути більшою. Прошу Вас дати завдання опублікувати відповідні дані. Також велике Вам спасибі за те, що подарували мені свою книгу!».
З приводу даних, про які каже пенсіонер, то він отримає їх з відповідної інстанції.

«ЧЕКАЄМО З НЕТЕРПІННЯМ!»

Ми з чоловіком постійно передплачуємо «Хозяюшку» і з нетерпінням чекаємо улюблену газету, щоб почитати нові рекомендації та рецепти народної медицини. Дуже цікава газета! Бажаємо усьому колективу міцного здоров’я та натхнення творити! Ніла Василівна Фоміна,
с. Топорище Хорошівського району».

«ДУЖЕ ДЯКУЮ!»

«Газету «Эхо» я передплачую з 2000 року. І дуже люблю її читати. Дуже дякую. О. В. Марущенко, м. Коростишів».

Огляд підготував І. КЛЬОНОВ

 


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 174 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира