ЗАПИТУВАЛИ, СКАРЖИЛИСЬ -ВІДПОВІДАЄМО

 

«КОНФЛІКТ ВИЧЕРПАНИЙ»

Звернувшись до шеф-редактора видань газети "Эхо" Володимира Михайловича Яцкевича, житель с. Макалевичі Радомишльського району Ю. П. Лабутін попросив сприяння у вирішенні недобросусідських стосунків із залученням правоохоронних органів. Як повідомив на запит В. М. Яцкевича т.в.о. начальника управління превентивної діяльності ГУНП в Житомирській області М. П. Пархомчук, під час виїзду на місце події працівників поліції конфлікт між сусідами було вичерпано.

«МИ ЗАЛИШИЛИСЯ БЕЗ ТРАНСПОРТНОГО ЗВ'ЯЗКУ!..»

Як повідомлялося, до шеф-редактора видань газети "Эхо" В. М. Яцкевича звернулася жителька зі ст. Мощаниця Овруцького району О. І. Ільченко, яка повідомила про те, що раніше до них заходили два дизельні поїзди: один у п'ятницю, інший - у неділю. "Перший завжди знімають до вересня, - написала Ольга Іванівна, - а другий відмінили цією зимою. Автобуси сюди взагалі не ходять, а до найближчого села 14 кілометрів. До того ж там ні аптеки, ні магазина немає. А тут в основному пенсіонери. По суті ми нікому не потрібні. Допоможіть!".
За цим листом Володимир Яцкевич направив запит до управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму Житомирської облдержадміністрації.

«КРІМ ПИЛЮКИ, РУЙНУВАННЯ БУДИНКІВ, ІСНУЄ І НЕБЕЗПЕКА ДЛЯ ЛЮДЕЙ!»

А житель с. Новогородецьке Коростишівського району О. З. Шуневич поскаржився шеф-редактору видань газети "Эхо" Володимиру Михайловичу Яцкевичу на те, що через їхнє село проїжджає багатогабаритний вантажний транспорт з чималою швидкістю, хоча стоїть знак, який обмежує швидкість до 20 км на годину. Але на скарги жителів села, як повідомляє Олександр Зіновійович, надходять лише відписки. "Проблема не вирішується, - зазначає заявник, - хоча поблизу села є об’їзна дорога!".
За даним зверненням В. М. Яцкевич направив запит до Головного управління національної поліції в Житомирській області.

«РОКАМИ НЕ ОТРИМУЮ НА СИНА АЛІМЕНТИ!..»

А ось жителька с. Хижинці Романівського району Н. П. Грос поскаржилася на те, що роками не отримує на сина аліменти і заборгованість становить уже десятки тисяч гривень. За словами заявниці, звернення до виконавчої служби результату не дають.
За листом Наталії Петрівни шеф-редактор видань газети "Эхо" Володимир Яцкевич направив запит до територіального управління юстиції в Житомирській області.

«ХОЧУ ДОЖИТИ У СВОЄМУ БУДИНКУ!»

"Шановна редакціє! Я знаходжуся у будинку для людей похилого віку, - написав житель с. Кишин Олевського району, інвалід 1-ї групи І. В. Яроменко. - За цей час з мого будинку забрали побутову техніку, розібрали піч на цеглу, яку теж забрали. Я звертався до дільничного, але толку не було. А я хочу жити у своєму будинку. Допоможіть!".
За листом Івана Володимировича шеф-редактор видань газети "Эхо" В. М. Яцкевич направив запит до Головного управління національної поліції в Житомирській області.

«НЕ ОТРИМУЄМО ДОПОМОГУ»

А жителька с. Верхівня Ружинського району, мати п'ятьох дітей Н. Л. Креденцер поскаржилася на те, що вона не в змозі отримати для хворого на епілепсію сина соціальну допомогу. За листом Ніни Лук’янівни шеф-редактор видань газети "Эхо" В. М. Яцкевич направив запит до департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації.

«ХОЧЕМО ЖИТИ БЕЗ СТРАХУ!»

А ось житомирянка В. П. Баранова від імені своїх сусідів (проживають по вул. Небесної сотні) поскаржилася на те, що вже тривалий час їм немає спокою від п'яниць. "Але всі скарги повертаються до нашого дільничного, який на них не реагує, - повідомила заявниця. - А самогон вони придбавають у тих, хто ним неподалік торгує. Допоможіть зупинити це, щоб ми могли жити без страху! Нещодавно одному сусідові розбили голову".
За даним зверненням шеф-редактор видань газети "Эхо" Володимир Михайлович Яцкевич направив запит до Головного управління національної поліції в Житомирській області.

Огляд підготував І. КЛЬОНОВ

 


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 172 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира