ЗАПИТУВАЛИ, СКАРЖИЛИСЬ -ВІДПОВІДАЄМО

 

«Є ВІЗОК, ТА НЕМАЄ ПАНДУСА!»

До шеф-редактора видань газети «Эхо» Володимира Михайловича Яцкевича з листом - криком душі з приводу облаштування пандуса звернулася 80-річна жителька м. Коростеня, інвалід 1-ї групи В. М. Романівська. «Уже пройшло два роки, - написала Валентина Миколаївна, - відколи я не була на вулиці. Рухаюся по квартирі завдяки візку, який придбав мені онук. Однак я не можу виїжджати на ньому на вулицю, хоча мешкаю на 1-му поверсі, бо немає пандуса. Допоможіть, будь ласка!».
За цим зверненням Володимир Яцкевич направив запит міському голові м. Коростеня Володимиру Москаленку.

«А РАНІШЕ БРАЛИ ТІЛЬКИ 50%!..»

«Шановний Володимире Михайловичу! В народі кажуть: «Як тривога, то до Бога!». Так робимо і ми, ті, кого образили, і шукаємо захисту від несправедливості, звертаючись до Вас, шеф-редактора видань газети «Эхо». Ось і я прошу розібратися з наступним. Під час страхування автомобіля чиновник змусив мене, пенсіонера, сплатити 100% тарифу страхування, посилаючись на те, що я користуюся автомобілем за генеральним дорученням. Але у минулі роки за таких умов з мене брали лише 50%. Допоможіть розібратися. З повагою В. С. Корнієць, смт Любар».
За листом Володимира Станіславовича шеф-редактор направив запит до керівництва страхової компанії.

«ЗАТЯГНУЛИ ОФОРМЛЕННЯ ПЕНСІЇ!»

А житомирянка К. Є. Лагодна звернулася до шеф-редактора видань газети «Эхо» Володимира Михайловича Яцкевича зі скаргою на те, як поставилися до її батька Євгена Павловича Штельмака. «Другого травня, - повідомила Катерина Євгенівна, - він написав відповідні заяви на відновлення нарахування пенсії. Його почали годувати обіцянками та вчасно не повідомили, що довідка про реєстрацію недійсна. Це з’ясувалося лише через два місяці. А це означає, що за два місяці пенсію він не отримає. Як вижити пенсіонеру? Допоможіть!».
За цим листом В. М. Яцкевич направив запит до Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області та департаменту праці і соціального захисту населення ОДА.

«ПОПЕРЕДИЛИ ПРО ВІДКЛЮЧЕННЯ ВІД ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»

Як уже повідомлялося, із заявою до редакції звернулися мешканці одного з будинків у Коростені, які поскаржилися на перепади напруги у своїх житлах. Як повідомив на запит шеф-редактора видань газети «Эхо»
В. М. Яцкевича голова правління «Житомиробленерго» О. М. Шекета, рейдова бригада Коростенського РЕМ перевірила скаргу і виявила, що причиною зниження показників якості електричної енергії було проведення зварювальних робіт іншим побутовим споживачем. Його попереджено про відключення від електромережі, і він дав письмову обіцянку більше не користуватися відповідним приладом.

НАДАВ СВОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

А ось житель м. Коростеня, інвалід В. М. Прищепчук, звернувшись до редакції видань газети «Эхо», повідомив про те, що держава повинна забезпечувати інвалідів війни відповідними автомобілями, але не робить цього вже майже десять років, пояснюючи відсутністю коштів. Тож заявник запропонував свої власні варіанти, яким чином вийти з такого становища. Пропозиції Василя Михайловича - інваліда війни та ліквідатора наслідків аварії на ЧАЕС - направлені до департаменту праці та соціального захисту населення для вивчення. Дане питання також узято під контроль.

ПОСКАРЖИВСЯ НА ПАСИНКА

А житель м. Коростишева М. Б. Шпанарський,  інвалід
1-ї групи профзахворювання з 80% втратою фізичного здоров’я, ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС 2-ї категорії, за яким є постійний сторонній догляд, поскаржився на вчинки свого пасинка, які перешкоджають нормальному побутовому життю інваліда.
За даним зверненням шеф-редактор видань газети «Эхо»
В. М. Яцкевич направив запит до Головного управління нацполіції в Житомирській області.

«НЕ ОТРИМАВ КОШТИ ЗА РІШЕННЯМ СУДУ»

Житель с. Студениця Коростишівського району, інвалід війни 1-ї групи В. М. Ільченко, звернувшись до шеф-редактора видань газети «Эхо» Володимира Михайловича Яцкевича, поскаржився на те, що йому не виплачуються кошти за рішенням суду. «А мені немає чим заплатити за ремонт житла, - написав Василь Микитович. - Прошу Вашого сприяння в отриманні належних мені коштів!»
За листом інваліда війни В. М. Яцкевич направив запит до територіального управління юстиції в Житомирській області.

ПРОБЛЕМА РОЗГЛЯДАЄТЬСЯ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЄЮ

Жителі с. Корчмище Андрушівського району звернулися до редакції газети «Эхо» стосовно транспортного сполучення їхнього села з Андрушівкою. Як повідомив на запит шеф-редактора видань газети «Эхо» В. М. Яцкевича начальник управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської ОДА Р. А. Крисюк, зараз дане питання розглядає Андрушівська райдержадміністрація, яка є організатором пасажирських перевезень у межах свого району.

«ВІД ДУШІ ДЯКУЮ!»

«Доброго дня, дорога редакціє видань газети «Эхо»! Дуже дякую шеф-редактору Володимиру Михайловичу Яцкевичу та всьому колективу за улюблену, цікаву й різноманітну газету. Завжди чекаю з нетерпінням наступного номера! Від душі дякую, Ніла Василівна Фоміна, с. Топорище Хорошівського району».

«ГАЗЕТА «ЭХО» ДЛЯ МЕНЕ ЯК ЛІКИ!»

«Шановний Володимире Михайловичу та колектив редакції видань газети «Эхо»! - написав житомирянин, екс-директор школи №15, відмінник освіти України
М. І. Бевзо. - Я передплатник газети «Эхо» з 2003 року. Спочатку передплачував щоквартально, а після підвищення пенсії тепер передплачую одне з найкращих видань на Житомирщині одразу на півроку, потім ще на півроку. Адже «Эхо» завжди стоїть на захисті трудівників, пенсіонерів та інвалідів. Коли я захворів і лежав у лікарні, то у вільний від лікування час читав улюблене «Эхо». Зміст цієї газети був для мене як додаткові ліки! А взагалі вона допомагає нам, читачам, боротися з несправедливістю. Дуже за це вам усім дякую!».

Огляд підготував  Іван КЛЬОНОВ

 


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 263 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира