ЗАПИТУВАЛИ, СКАРЖИЛИСЬ -ВІДПОВІДАЄМО

«ПОКЛАДІТЬ КРАЙ РОЗБАЗАРЮВАННЮ НАШИХ ЗЕМЕЛЬ!»

Звернувшись до шеф-редактора видань газети "Эхо" Володимира Михайловича Яцкевича від імені жителів Дубрівської ОТГ (понад сто підписів), житель с. Дубрівка П. П. Якимчук поскаржився на розбазарювання земель, як вважають учасники колективної заяви, з корисними намірами.
За цим зверненням Володимир Яцкевич направив запит до ГУНП України в Житомирській області.

«ОБІЦЯЮТЬ, ТА НЕ ПРИЗНАЧАЮТЬ!..»

А житомирянка К. Є. Лагодна поскаржилася шеф-редактору видань газети "Эхо" Володимиру Яцкевичу на те, що її батькові Є. П. Штельмаку попри всі обіцянки не виплачують пенсію. Як повідомила на запит В. М. Яцкевича заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області С. М. Антонюк, "відповідно до Порядку призначення (відновлення) соцвиплат внутрішньо переміщеним особам, у разі виявлення під час здійснення верифікації невідповідності інформації виплата припиняється. Поновлення відбуватиметься після рішення відповідної комісії".
Сподіваємося, що ця комісія розбереться на користь пенсіонера.

«БО ЗАЛИШУСЯ БОМЖУВАТИ!..»

А ось житель с. Нова Чортория Любарського району О. А. Стельмах поскаржився редакції газети "Эхо" на таке. "Проживаю я, законно прописаний, у приймах, - написав Олег Анатолійович. - Прожили ми разом понад 20 років і нажили 4-х дітей, на яких я зараз сплачую аліменти. Колишня дружина після сумісного сімейного життя часто зараз провокує мене на сварки, а потім викликає поліцію для складання адмінпротоколів. Я вже втомився сплачувати штрафи та судові стягнення. Я відчуваю, що вона хоче мене виселити. Чи має вона право це зробити? Дайте, будь ласка, відповідь, бо доведеться бомжувати".
За цим листом запит був направлений до територіального управління юстиції в Житомирській області.

«ЦИХ КОШТІВ НЕ ВИСТАЧАЄ НАВІТЬ НА ЛІКИ!»

"Шановний Володимире Михайловичу! - звернувся до шеф-редактора видань газети "Эхо" В. М. Яцкевича 72-річний житель смт Пулини Пулинського району, інвалід 2-ї групи В. І. Козачук. - Вже понад 10 років моя пенсія не перераховувалася навіть на копійку. Чому? Поцікавтеся, будь ласка!".
За цим листом В. М. Яцкевич направив запит до Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

«ХОЧЕМО ЖИТИ У СУХІЙ ТА ТЕПЛІЙ КВАРТИРІ!..»

А житель Новограда-Волинського М. А. Карпішин поскаржився на те, що сусід самовільно переніс теплову батарею з кімнати на балкон. І через те у квартирі заявника від стіни з того боку, де тепер немає батареї, з'явився грибок. "Сусід, до речі, перебуває за кордоном. Як і всі мешканці, які проживають поряд з тією квартирою, ми теж потерпаємо від холоду. А на носі зима. Допоможіть, будь ласка, бо ми з дружиною - інвалідом 2-ї групи хочемо жити у теплій сухій квартирі!".
За цим листом направлено запит до Новоград-Волинської міської ради.

«ПОСПРИЯЙТЕ, БУДЬ ЛАСКА!»

"Шановний Володимире Михайловичу! Я постійно читаю цікаву та дієву газету "Эхо". Дуже приємно, що Ви з тих на Житомирщині діячів, які допомагають вирішувати людські проблеми. Я хочу дізнатися, на скільки років мають зниження пенсійного віку жінки, які народилися й прожили у Чорнобильській зоні з 26.04.1986 р. по 31.07.1986 р. Маю посвідчення 3-ї категорії. Будь ласка! З повагою Т. М. Кобилинська, с. Словечно Овруцького району".
За цим листом Володимир Яцкевич направив запит до департаменту праці та сімейної політки Житомирської облдержадміністрації.


Підготував І. КЛЬОНОВ


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 201 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира