ЗАПИТУВАЛИ, СКАРЖИЛИСЬ - ВІДПОВІДАЄМО

«СПОЧАТКУ ЗАТЯГУВАЛИ З РІШЕННЯМ СЛІДЧІ, А ТЕПЕР - СУДДІ?»

Як ми уже повідомляли, до редакції видань газети "Эхо" звернулася ображена на дії представників місцевої влади 80-річна жителька смт Черняхів Лідія Степакова. Про це йшлося у публікації "Причепилися за сміття і отримали кримінальне провадження!".
"З моєї невеличкої пенсії без розслідування та суду, - поскаржилася Лідія Олексіївна, - у 2015 році було вирахувано 800 гривень за те, що я начебто спалювала сміття. Такої наруги над собою я пробачити не могла і звернулася зі скаргою до Житомирської обласної прокуратури, за вказівкою якої мою заяву щодо неправдивих відомостей в адмінпротоколі поліція внесла до ЄРДР. Після того, як дві судові експертизи довели підробку підпису у відповідному документі, проти моїх гнобителів було відкрито кримінальне провадження за ст. 366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України. Та раптом досудове розслідування почало затягуватися, про що говорить хоча б той факт, що за час "активного розслідування" у провадженні змінилося аж... вісім слідчих!
Але дуже дякую шеф-редактору видань найтиражнішої газети "Эхо" Володимиру Михайловичу Яцкевичу за його допомогу у вирішенні моєї проблеми. Він, не гаючи часу, вступився за ображену та незаконно покарану відрахуванням коштів пенсіонерку і навіть особисто вручив запит Генеральному прокурору України Ю. В. Луценку під час його перебування з робочим візитом в м. Житомирі, за що я дуже Володимиру Михайловичу вдячна. Адже таким чином досудове розслідування швидко завершилося і справа була передана до суду!
Та потім почалося затягування її розгляду в суді. Спочатку один суддя Черняхівського райсуду взяв самовідвід, а коли Житомирський апеляційний суд повернув справу для її розгляду, вона не розглядається вже цілий рік!.. Будь ласка, допоможіть мені і цього разу!".
За зверненням Лідії Олексіївни, підтриманим і столичною громадською організацією "Дістало!", шеф-редактор видань газети "Эхо" В. М. Яцкевич направив запит до Житомирської обласної прокуратури.

«ДО РАЙЦЕНТРУ МЕНІ, ІНВАЛІДУ, НЕ ПОТРАПИТИ!..»

Звернувшись з листом - криком душі до шеф-редактора видань газети "Эхо" Володимира Михайловича Яцкевича, житель с. Садки Романівського району В. П. Симончук поскаржився на відсутність транспортного сполучення з райцентром Романів. "До лікарні, пенсію отримати або на ринок мені, інваліду, ніяк не потрапити, - написав Віктор Петрович. - Адже на сьогодні до райцентру немає чим дістатися. Благаю, допоможіть!".
За цим листом В. М. Яцкевич направив запит до Житомирської облдержадміністрації.

ПРО ДОДАТКОВУ ОПЛАЧУВАНУ ВІДПУСТКУ НА ДІТЕЙ

А 42-річна жителька смт Гришківці Бердичівського району О. П., яка виховує всиновлену дитину, запитує про те, чи має вона право на додаткову оплачувану відпустку на дітей, якщо її дитині цього року виповнюється 14 років.
За даним зверненням шеф-редактор видань газети "Эхо" Володимир Яцкевич направив запит до департаменту праці, соціального захисту та сімейної політики Житомирської облдержадміністрації.

«НЕ ВИПЛАЧУЮТЬ ЗА РІШЕННЯМ СУДУ!»

Як уже повідомлялося, жителі с. Листвин Овруцького району Микола та Галина Зимники звернулися до шеф-редактора видань газети "Эхо" В. М. Яцкевича зі скаргою на те, що вони не в змозі отримати кошти за рішенням суду. "Я інвалід 2-ї групи, - написала Галина Сергіївна, - ходжу на милицях вже 16-й рік, бо важко хворію. Тож нам дуже потрібні гроші, які не виплачуються, хоча суд виніс рішення на нашу користь. Дуже сподіваємося на Вашу допомогу, Володимире Михайловичу!".
За цим листом В. М. Яцкевич направив запит до територіального управління юстиції в Житомирській області.

«Я БУВ ПОБИТИЙ НА МЕЖІ СВОЄЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ»

"Шановний Володимире Михайловичу, допоможіть встановити справедливість! - звернувся до шеф-редактора видань газети "Эхо" 82-річний житель с. Студениця Коростишівського району Я. Г. Власенко. - Мій город мав ширину 14 м. У Студеницькій сільській раді в земельній карті це вказано. А зараз ця ширина трохи більше 11 м, тому що сусід кожного року врізається в мою земельну ділянку. А почалося це після того, як сусід викопав один за другим межові знаки, які були встановлені ще в 2015 році представниками райдержадміністрації Коростишівського району в нашій присутності. Так ось, побачивши, що я не сходжу зі своєї межової території під час оранки, сусід вибрався з трактора і вдарив мене в обличчя, розбивши його до крові. Я викликав наряд поліції. Вони відкрили кримінальне провадження, та незабаром чомусь закрили. По-друге, у квітні минулого року я подав заяву до Глибочанської ОТС ради з проханням направити земельну комісію для остаточного вирішення мого земельного питання. Але віз і нині там. Дуже прошу Вас допомогти!".
За листом Якова Григоровича В. М. Яцкевич направив запит до Головного управління національної поліції в Житомирській області та до Житомирської облдержадміністрації.

Огляд підготував І. КЛЬОНОВ

Баннер
Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 58 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2020. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира