ЗАПИТУВАЛИ, СКАРЖИЛИСЬ -ВІДПОВІДАЄМО

ЗОБОВ'ЯЗАЛИ ВИКОНАТИ

Завдяки шеф-редактору видань газети "Эхо" В. Яцкевичу зараз на контролі у виконкомі Житомирської міської ради перебуває звернення житомирянина А. В. Стародубенка, який мешкає у житловому будинку по вул. Київській, щодо неякісного опалення його квартири. Як повідомив на запит шеф-редактора видань газети "Эхо" Володимира Михайловича Яцкевича начальник управління житлового господарства Житомирської міської ради Ю. О. Мостович, "директора КП "ВЖРЕП №9" Житомирської міськради М. М. Ченкова зобов'язано обстежити прилади опалення в квартирі заявника та виконати профілактичні роботи з їх прочищення. Про виконання робіт їх зобов'язано повідомити також редакцію видань газети "Эхо".

ВИРІШУЄТЬСЯ НА РІВНІ ПРОКУРАТУРИ

А житель смт Першотравневе Овруцького району, колишній працівник ГОК "Кварцит" П. Ф. Толкач, як повідомлялося, звернувшись до редакції видань газети "Эхо", поскаржився на те, що вже 6 років не може отримати заборговану йому зарплату за рішенням суду. Як повідомила на запит шеф-редактора видань газети "Эхо" В. М. Яцкевича начальник відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів прокуратури Житомирської області Л. Лук'янчук, нині в обставинах проблеми заявника розбираються працівники Коростенської місцевої прокуратури.

«МІЙ СПОКІЙ ЗАКІНЧИВСЯ!..»

"Шановний Володимире Михайловичу! - звернулася до шеф-редактора видань газети "Эхо" В. М. Яцкевича жителька м. Радомишля 75-річна Н. М. Романчук. - Я проживаю в місті вже 50 років. Але мій спокій закінчився, коли по сусідству оселилася певна родина. Новий сусід не тільки ображає мене нецензурно, а й погрожує. Захистити мене нікому, мій чоловік лежачий "чорнобилець". Допоможіть!".
За листом Ніни Матвіївни Володимир Яцкевич направив запит до Головного управління національної поліції в Житомирській області.

«БУЛА ПОГРАБОВАНА І ЗАГИНУЛА МАТИ»

А ось житель с. Лебединці Андрушівського району С. В. Обштат звернувся зі скаргою про те, що після пограбування його матері та загадкової її смерті працівник поліції, за його словами, почав збирати на нього наклепи та висловлювати погрози. "Після поховання матері я дізнався, - повідомив Станіслав Вікторович, - що у мене забрали і частину землі, а певні архівні документи раптово кудись зникли. Як пояснили мені в Мінюсті, дані документи є службовими і в разі їх пропажі місцеве керівництво повинно було звернутися до поліції. Натомість до місцевої поліції щодо відповідної перевірки звернувся я, але там мені відмовили. Дуже прошу допомогти мені вирішити мої проблеми!".
За даним листом шеф-редактор видань газети "Эхо" Володимир Михайлович Яцкевич направив запит до начальника Головного управління національної поліції в Житомирській області.

КАРУСЕЛЬ З ІМЕНАМИ ПО БАТЬКОВІ

"Шановна редакціє! Так випадково сталося, що по архівних метриках мого покійного чоловіка звали Левком, а у воєнному білеті - Леонідом. Тож коли народився наш син, його було записано як Леонідович, а паспорт він потім отримав як Левкович. Та коли після смерті чоловіка постало питання щодо переоформлення квартири, виявилося, що він залишив заповіт на сина "Леонідовича"! У нотаріуса мені повідомили, що переоформлення за такої умови буде коштувати немалих коштів. До того ж треба також довести через суд, що мій чоловік Левко є батьком свого сина! Допоможіть, будь ласка, як нам бути! Л. П. Марценюк, м. Новоград-Волинський".
За листом заявниці шеф-редактор видань газети "Эхо" В. М. Яцкевич направив запит до територіального управління юстиції в Житомирській області.

«НЕ ВИКОНУЮТЬ РІШЕННЯ СУДУ НА МОЮ КОРИСТЬ!..»

Звернувшись до шеф-редактора видань газети "Эхо" В. М. Яцкевича, жителька
с. Сирниця Овруцького району В. К. Левицька поскаржилася на те, що їй не виплачують кошти за рішенням суду.
За цим зверненням Володимир Михайлович Яцкевич направив запит до територіального управління юстиції в Житомирській області.

«НАМ НІЯК НЕ ДІСТАТИСЯ ДО ЛІКАРНІ»

А ось В. О. Поліщук із селища Миролюбівка Лугинського району скаржиться на те, що дуже хворим людям похилого віку немає чим добиратися до лікарні.
За цим листом шеф-редактор видань газети "Эхо" Володимир Яцкевич направив запит до Житомирської облдержадміністрації.

Огляд підготував І. КЛЬОНОВ

 


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 90 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира