ЗАПИТУВАЛИ, СКАРЖИЛИСЬ -ВІДПОВІДАЄМО

«ДЯКУЮ УСІМ, ХТО МЕНІ ДОПОМАГАЄ!»

Як уже повідомлялося, до редакції шеф-редактора "Эхо" В. М. Яцкевича зверталася зі скаргою на дії представників місцевої влади жителька Черняхова, пенсіонерка Л. О. Степакова, з невеликої пенсії якої була вирахувана чимала сума коштів за начебто незаконно спалене нею сміття. Завдяки виступу газеті "Эхо" кримінальне провадження щодо переслідувачів пенсіонерки було доведено до суду, але вже рік, як повідомила заявниця, воно не розглядається. Даною історією зацікавилася й Всеукраїнська громадська організація "Дістало!", очолювана відомим громадським діячем та правником Віталієм Журавським, яка також провела своє розслідування.
"У центрі тривалого конфлікту - підроблений підпис одного з місцевих жителів на обвинувальних документах проти жительки Житомирщини Л. Степакової, - зазначають в "Дістало!". - А якщо сусідське свідчення підроблене, то інших доказів проти неї немає. Але ж за цю ймовірну "фантазію" посадової особи з тодішньої мінімальної пенсії жінки розміром 1218 грн за чотири місяці, як мовиться, без суду і слідства автоматично незаконно утримали 800 грн!
Ганебний факт підроблення документів особою органу місцевого самоврядування підтверджений і результатами досудового розслідування. А щоб добитися правди, за ці чотири роки пенсіонерка десятки разів побувала у високих та ще вищих столичних кабінетах.
"Але найбільшу допомогу, - зазначила Лідія Олексіївна, - мені надала редакція видань газети "Эхо" та особисто її шеф-редактор Володимир Михайлович Яцкевич, який ніколи не оминає проблеми таких простих людей, як я! Нещодавно В. М. Яцкевич направив запит до прокуратури області".

«ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ВСТАНОВИЛА ФАКТИ НЕЗАКОННОЇ ПОРУБКИ»

А ось житель с. Вишевичі Радомишльського району - активний член громади
М. М. Сташенко звернувся нещодавно на "Урядову гарячу лінію" стосовно законності видалення дерев у селах Ірша та Межирічка Вишевицької сільської ради об'єднаної територіальної громади Радомишльського району та повідомив про цей факт редакцію видань газети "Эхо". Відповідаючи на звернення заявника до уряду, начальник Державної екологічної інспекції України Поліського округу М. Железняк повідомив, що "спеціалісти інспекції здійснили виїзд до с. Ірша і встановили факт незаконної порубки 303 дерев порід сосна, береза, акація та дуб, що розташовані в межах населеного пункту. Заподіяна навколишньому природному середовищу шкода становить 361373 грн. А в с. Межирічка встановлено факт незаконної порубки шести дерев породи тополя за межами населеного пункту. Заподіяна шкода становить 175177,86 грн. Відповідним листом інспекція направила матеріали за даними фактами до правоохоронних органів для проведення досудового розслідування з метою встановлення винних осіб у скоєнні правопорушення для відшкодування збитків згідно з чинним законодавством". Як нам нещодавно було повідомлено, за даними фактами відкрите кримінальне провадження.

«ЗАЛИШИЛИ МЕНЕ БЕЗ ЖИТЛА!..»

А житель с. Ємілівка Хорошівського району М. С. Мазяр, звернувшись до шеф-редактора видань газети "Эхо" В. М. Яцкевича, поскаржився на те, що без його відома була продана батьківська хата, поки він був певний час відсутній. "Нині, - повідомив заявник, - я залишився без будь-якого житла".
За цим листом Володимир Яцкевич направив запит до Головного управління національної поліції в Житомирській області.

«МОЯ ЖИЗНЬ ПРЕВРАТИЛАСЬ В КАТОРГУ!..»

А житомирянка, інвалід 1-ї групи К. Ф. Жарчинська поскаржилася на те, що її сусідами стали люди, які тримають, за повідомленням заявниці, пивнушку. "Ну кто разрешил им продавать в таком доме пиво? - запитує Катерина Францівна. - Настала у меня не жизнь, а каторга. Стучат там так, что стены дрожат, и маты отчетливо слышны. Вызывала полицию - не помогло. И участковый не помог. Помогите, пожалуйста!".
За цим листом шеф-редактор видань газети "Эхо" В. М. Яцкевич направив запит до Головного управління національної поліції в Житомирській області.

«ЧОМУСЬНЕ ПОСПІШАЮТЬ ДОПОМАГАТИ!..»

"Шановний Володимире Михайловичу! Дуже прошу Вас, допоможіть! Мене двічі
обікрали, а поліція нічого не робить. І дзвінки на "гарячу лінію" нічого не дають. Нарешті відкрили справу, але розслідування затягувалося. Коли ж справу нарешті передали до суду, то мені безкоштовно призначили адвоката, який нічим не зміг допомогти. Дали іншого, але і цей чомусь не хоче допомагати. З повагою І. Позняк, м. Коростень".
За даним зверненням шеф-редактор видань газети "Эхо" В. М. Яцкевич направив запит до територіального управління юстиції в Житомирській області.

Підготував І. КЛЬОНОВ

 


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 123 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира